Dünya Kupası 2018 Rusya »Program

Dünya Kupası 2018 Rusya Programı: Burada genel bakışta tüm maçları bulacaksınız



2022 Katar 2018 Rusya 2014 Brezilya 2010 Güney Afrika 2006 Almanya 2002 Japonya / Güney Kore 1998 Fransa 1994 ABD 1990 İtalya 1986 Meksika 1982 İspanya 1978 Arjantin 1974 Almanya 1970 Meksika 1966 İngiltere 1962 Şili 1958 İsveç 1954 İsviçre 1950 Brezilya 1938 Fransa 1934 İtalya 1930 Uruguay
Grup A
06/14/2018 16:00 Rusya - Suudi Arabistan 5: 0 (2: 0)
06/15/2018 13:00 Mısır - Uruguay 0: 1 (0: 0)
06/19/2018 19:00 Rusya - Mısır 3: 1 (0: 0)
06/20/2018 16:00 Uruguay - Suudi Arabistan 1: 0 (1: 0)
06/25/2018 15:00 Uruguay - Rusya 3: 0 (2: 0)
15:00 Suudi Arabistan - Mısır 2: 1 (1: 1)
Grup B
06/15/2018 16:00 Fas - İran 0: 1 (0: 0)
19:00 Portekiz - ispanya 3: 3 (2: 1)
06/20/2018 13:00 Portekiz - Fas 1: 0 (1: 0)
19:00 İran - ispanya 0: 1 (0: 0)
06/25/2018 19:00 ispanya - Fas 2: 2 (1: 1)
19:00 İran - Portekiz 1: 1 (0: 1)
C grubu
06/16/2018 11:00 Fransa - Avustralya 2: 1 (0: 0)
öğleden sonra beş Peru - Danimarka 0: 1 (0: 0)
06/21/2018 13:00 Danimarka - Avustralya 1: 1 (1: 1)
16:00 Fransa - Peru 1: 0 (1: 0)
06/26/2018 15:00 Danimarka - Fransa 0: 0 (0: 0)
15:00 Avustralya - Peru 0: 2 (0: 1)
D Grubu
06/16/2018 14:00 Arjantin - İzlanda 1: 1 (1: 1)
20:00 Hırvatistan - Nijerya 2: 0 (1: 0)
06/21/2018 19:00 Arjantin - Hırvatistan 0: 3 (0: 0)
06/22/2018 16:00 Nijerya - İzlanda 2: 0 (0: 0)
06/26/2018 19:00 İzlanda - Hırvatistan 1: 2 (0: 0)
19:00 Nijerya - Arjantin 1: 2 (0: 1)
Grup E
06/17/2018 13:00 Kosta Rika - Sırbistan 0: 1 (0: 0)
19:00 Brezilya - İsviçre 1: 1 (1: 0)
06/22/2018 13:00 Brezilya - Kosta Rika 2: 0 (0: 0)
19:00 Sırbistan - İsviçre 1: 2 (1: 0)
06/27/2018 19:00 Sırbistan - Brezilya 0: 2 (0: 1)
19:00 İsviçre - Kosta Rika 2: 2 (1: 0)
F Grubu
06/17/2018 16:00 Almanya - Meksika 0: 1 (0: 1)
06/18/2018 13:00 İsveç - Güney Kore 1: 0 (0: 0)
06/23/2018 16:00 Güney Kore - Meksika 1: 2 (0: 1)
19:00 Almanya - İsveç 2: 1 (0: 1)
06/27/2018 15:00 Meksika - İsveç 0: 3 (0: 0)
15:00 Güney Kore - Almanya 2: 0 (0: 0)
G Grubu
06/18/2018 16:00 Belçika - Panama 3: 0 (0: 0)
19:00 Tunus - İngiltere 1: 2 (1: 1)
06/23/2018 13:00 Belçika - Tunus 5: 2 (3: 1)
06/24/2018 13:00 İngiltere - Panama 6: 1 (5: 0)
06/28/2018 19:00 İngiltere - Belçika 0: 1 (0: 0)
19:00 Panama - Tunus 1: 2 (1: 0)
H Grubu
06/19/2018 13:00 Kolombiya - Japonya 1: 2 (1: 1)
16:00 Polonya - Senegal 1: 2 (0: 1)
06/24/2018 16:00 Japonya - Senegal 2: 2 (1: 1)
19:00 Polonya - Kolombiya 0: 3 (0: 1)
06/28/2018 15:00 Senegal - Kolombiya 0: 1 (0: 0)
15:00 Japonya - Polonya 0: 1 (0: 0)
Son 16
06/30/2018 15:00 Fransa - Arjantin 4: 3 (1: 1)
19:00 Uruguay - Portekiz 2: 1 (1: 0)
07/01/2018 15:00 ispanya - Rusya 3: 4 (1: 1, 1: 1, 1: 1) pso
19:00 Hırvatistan - Danimarka 3: 2 (1: 1, 1: 1, 1: 1) pso
07/02/2018 15:00 Brezilya - Meksika 2: 0 (0: 0)
19:00 Belçika - Japonya 3: 2 (0: 0)
07/03/2018 15:00 İsveç - İsviçre 1: 0 (0: 0)
19:00 Kolombiya - İngiltere 3: 4 (0: 0, 1: 1, 1: 1) pso
Çeyrek finaller
06/07/2018 15:00 Uruguay - Fransa 0: 2 (0: 1)
19:00 Brezilya - Belçika 1: 2 (0: 2)
07/07/2018 15:00 İsveç - İngiltere 0: 2 (0: 1)
19:00 Rusya - Hırvatistan 3: 4 (1: 1, 1: 1, 2: 2) pso
Yarı finaller
07/10/2018 19:00 Fransa - Belçika 1: 0 (0: 0)
07/11/2018 19:00 Hırvatistan - İngiltere 2: 1 (0: 1, 1: 1) aet
Üçüncü sıra
07/14/2018 15:00 Belçika - İngiltere 2: 0 (1: 0)
Final
07/15/2018 16:00 Fransa - Hırvatistan 4: 2 (2: 1)