SL Benfica »Fikstürler ve Sonuçlar 2019/2020

SL Benfica »Fikstürler ve Sonuçlar 2019/2020



2020/2021 2019/2020 2018/2019 2017/2018 2016/2017 2015/2016 2014/2015 2013/2014 2012/2013 2011/2012 2010/2011 2009/2010 2008/2009 2007/2008 2006/2007 2005/2006 2004 / 2005 2003/2004 2002/2003 2001/2002 2000/2001 1999/2000 1998/1999 1997/1998 1996/1997 1995/1996 1994/1995 1993/1994 1992/1993 1991/1992 1990/1991 1989/1990 1988/1989 1987 / 1988 1986/1987 1985/1986 1984/1985 1983/1984 1982/1983 1981/1982 1980/1981 1979/1980 1978/1979 1977/1978 1976/1977 1975/1976 1974/1975 1973/1974 1972/1973 1971/1972 1970/1971 1969/1970 1968/1969 1967/1968 1966/1967 1965/1966 1964/1965 1963/1964 1962/1963 1961/1962 1960/1961 1959/1960 1958/1959 1957/1958 1956/1957 1955/1956 1954 / 1955 1952/1953 1951/1952 1950/1951 1948/1949 1943/1944 1942/1943 1940/1941 1938/1939
Dostluk Maçları Kulüpleri 2019
Yuvarlak tarih yer Karşı taraf Sonuçlar
Hafta 07/10/2019 20:30 H RSC Anderlecht RSC Anderlecht 1: 2 (0: 2)
Hafta 07/13/2019 20:15 KİME Coimbra Akademisyeni Coimbra Akademisyeni 8: 0
Hafta 07/20/2019 21:00 H Deportivo Guadalajara Deportivo Guadalajara 3: 0 (1: 0)
Hafta 07/25/2019 01:00 KİME ACF Fiorentina ACF Fiorentina 2: 1 (1: 1)
Hafta 07/28/2019 20:00 KİME AC Milan AC Milan 1: 0 (0: 0)
Şampiyonlar Ligi 2019/2020
Yuvarlak tarih yer Karşı taraf Sonuçlar
G Grubu 09/17/2019 20:00 H RB Leipzig RB Leipzig 1: 2 (0: 0)
G Grubu 02/10/2019 20:00 KİME Zenit St.Petersburg Zenit St.Petersburg 1: 3 (0: 1)
G Grubu 23.10.2019 20:00 H Olimpik lyon Olimpik lyon 2: 1 (1: 0)
G Grubu 11/05/2019 20:00 KİME Olimpik lyon Olimpik lyon 1: 3 (0: 2)
G Grubu 27.11.2019 20:00 KİME RB Leipzig RB Leipzig 2: 2 (1: 0)
G Grubu 12/10/2019 20:00 H Zenit St.Petersburg Zenit St.Petersburg 3: 0 (0: 0)
UEFA Avrupa Ligi 2019/2020
Yuvarlak tarih yer Karşı taraf Sonuçlar
32 Tur 20.02.2020 17:55 KİME Shakhtar Donetsk Shakhtar Donetsk 1: 2 (0: 0)
32 Tur 02/27/2020 20:00 H Shakhtar Donetsk Shakhtar Donetsk 3: 3 (2: 1)
Premier Lig 2019/2020
Yuvarlak tarih yer Karşı taraf Sonuçlar
1. Tur 08/10/2019 21:30 H Paços de Ferreira Paços de Ferreira 5: 0 (2: 0)
2. Tur 08/17/2019 19:00 KİME Belenenses Belenenses 2: 0 (0: 0)
3. Tur 08/24/2019 19:00 H FC Porto FC Porto 0: 2 (0: 1)
4. Yuvarlak 09/01/2019 21:00 KİME Sporting Braga Sporting Braga 4: 0 (1: 0)
5. Tur 09/14/2019 19:00 H Gil Vicente Gil Vicente 2: 0 (1: 0)
6. Yuvarlak 21.09.2019 20:30 KİME Moreirense FC Moreirense FC 2: 1 (0: 0)
7. Tur 28.09.2019 19:00 H Vitoria Setúbal Vitoria Setúbal 1: 0 (0: 0)
8. Tur 27.10.2019 15:00 KİME CD Tondela CD Tondela 1: 0 (1: 0)
9. Yuvarlak 30/10/2019 20:15 H Portimonense SC Portimonense SC 4: 0 (1: 0)
10. Tur 11/02/2019 18:00 H Rio Ave FC Rio Ave FC 2: 0 (1: 0)
11. Yuvarlak 11/09/2019 18:00 KİME CD Santa Clara CD Santa Clara 2: 1 (0: 1)
12. Yuvarlak 30.11.2019 18:00 H CS Maritime CS Maritime 4: 0 (3: 0)
13. Yuvarlak 06/12/2019 20:30 KİME İyi manzara İyi manzara 4: 1 (1: 1)
14. Yuvarlak 14.12.2019 18:00 H FC Famalicão FC Famalicão 4: 0 (1: 0)
15. Yuvarlak 01/04/2020 20:30 KİME Vitória Guimarães Vitória Guimarães 1: 0 (1: 0)
16. Yuvarlak 01/10/2020 19:00 H CD Kuşları CD Kuşları 2: 1 (0: 1)
17. Yuvarlak 01/17/2020 21:15 KİME Sporting CP Sporting CP 2: 0 (0: 0)
18. Tur 01/26/2020 17:30 KİME Paços de Ferreira Paços de Ferreira 2: 0 (1: 0)
19. Yuvarlak 01/31/2020 19:00 H Belenenses Belenenses 3: 2 (2: 0)
20. Tur 02/08/2020 20:30 KİME FC Porto FC Porto 2: 3 (1: 3)
21. Tur 02/15/2020 18:00 H Sporting Braga Sporting Braga 0: 1 (0: 1)
22. Yuvarlak 02/24/2020 19:30 KİME Gil Vicente Gil Vicente 1: 0 (1: 0)
23. Yuvarlak 03/02/2020 20:45 H Moreirense FC Moreirense FC 1: 1 (0: 0)
24. Yuvarlak 03/07/2020 18:00 KİME Vitoria Setúbal Vitoria Setúbal 1: 1 (0: 0)
25. Yuvarlak 06/04/2020 19:15 H CD Tondela CD Tondela 0: 0 (0: 0)
26. Yuvarlak 06/10/2020 19:15 KİME Portimonense SC Portimonense SC 2: 2 (2: 0)
27. Yuvarlak 06/17/2020 21:15 KİME Rio Ave FC Rio Ave FC 2: 1 (0: 1)
28. Yuvarlak 06/23/2020 19:15 H CD Santa Clara CD Santa Clara 3: 4 (0: 1)
29. Yuvarlak 06/29/2020 18:00 KİME CS Maritime CS Maritime 0: 2 (0: 0)
30. Yuvarlak 07/04/2020 21:15 H İyi manzara İyi manzara 3: 1 (3: 0)
31. Yuvarlak 07/09/2020 21:30 KİME FC Famalicão FC Famalicão 1: 1 (1: 0)
32. Yuvarlak 07/14/2020 21:30 H Vitória Guimarães Vitória Guimarães 2: 0 (1: 0)
33. Yuvarlak 07/21/2020 21:15 KİME CD Kuşları CD Kuşları 4: 0 (1: 0)
34. Yuvarlak 07/25/2020 21:15 H Sporting CP Sporting CP 2: 1 (1: 0)
2019/2020 Kupası
Yuvarlak tarih yer Karşı taraf Sonuçlar
3. Tur 10/18/2019 20:30 KİME CD Cova Piedade CD Cova Piedade 4: 0 (1: 0)
4. Yuvarlak 23.11.2019 20:45 KİME FC Vizela FC Vizela 2: 1 (0: 1)
Son 16 18.12.2019 20:45 H Sporting Braga Sporting Braga 2: 1 (1: 1)
Çeyrek finaller 01/14/2020 21:15 H Rio Ave FC Rio Ave FC 3: 2 (1: 2)
Yarı finaller 02/04/2020 19:15 H FC Famalicão FC Famalicão 3: 2 (0: 0)
Yarı finaller 02/11/2020 20:45 KİME FC Famalicão FC Famalicão 1: 1 (1: 0)
Final 08/01/2020 20:45 N FC Porto FC Porto 1: 2 (0: 0)
Lig Kupası 2019/2020
Yuvarlak tarih yer Karşı taraf Sonuçlar
Grup B 25.09.2019 19:00 H Vitória Guimarães Vitória Guimarães 0: 0 (0: 0)
Grup B 12/03/2019 20:15 KİME Spor Covilhã Spor Covilhã 1: 1 (0: 0)
Grup B 21.12.2019 20:00 KİME Vitoria Setúbal Vitoria Setúbal 2: 2 (0: 0)
Süper Kupa 2019
Yuvarlak tarih yer Karşı taraf Sonuçlar
Final 04/08/2019 20:45 N Sporting CP Sporting CP 5: 0 (1: 0)