»11/09/2018 tarihindeki futbol maçları

11/09/2018 futbol maçlarına genel bakış



. .
FIFA> Dostluk Maçları 2018> Eylül FIFA>Eylül Dostluk Maçları 2018> Eylül' border = '0' />
10:30 Endonezya - Mauritius 1: 0 (0: 0)
11:20 Japonya - Kosta Rika 3: 0 (1: 0)
12:00 Güney Kore - Acı biber 0: 0 (0: 0)
12:30 Singapur - Fiji 2: 0 (2: 0)
13:00 Kenya - Malawi 1: 0 (0: 0)
16:00 Özbekistan - İran 0: 1 (0: 0)
öğleden sonra beş Katar - Filistin 3: 0 (3: 0)
öğleden sonra beş Ürdün - Umman 0: 0 (0: 0)
18:00 Gabon - Zambiya 0: 1 (0: 1)
18:00 Liberya - Nijerya 1: 2 (0: 2)
19:00 UA Emirates - Laos 3: 0 (2: 0)
19:45 Polonya - İrlanda 1: 1 (0: 0)
19:45 Kuzey Irlanda - İsrail 3: 0 (2: 0)
20:00 İngiltere - İsviçre 1: 0 (0: 0)
FIFA> U21 Hazırlık Maçları 2018> Eylül FIFA>Eylül U21 Dostluk Maçları 2018> Eylül' border = '0' />
16:00 Malta - Gürcistan 2: 5 (1: 2)
17:30 İtalya - Arnavutluk 3: 1 (1: 0)
FIFA> U20 Hazırlık Maçları 2018> Eylül FIFA>Eylül U20 Dostluk Maçları 2018> Eylül' border = '0' />
16:30 Çek Cumhuriyeti - Portekiz 2: 4 (1: 2)
FIFA> U19 Dostluk Maçları 2018> Eylül FIFA>Eylül U19 Dostluk Maçları 2018> Eylül' border = '0' />
10:00 UA Emirates - Ürdün 1: 2 (1: 1)
12:00 İrlanda - Galler 2: 0 (0: 0)
13:30 Tayland - Çin 0: 1 (0: 1)
öğleden sonra beş İsviçre - Çek Cumhuriyeti 0: 5 (0: 3)
FIFA> U19 Kadınlar Dostluk 2018> Eylül FIFA>Eylül U19 Kadınlar Arkadaşlık 2018> Eylül' border = '0' />
12:00 Malta - Romanya 3: 3 (2: 2)
FIFA> U17 Dostluk Maçları 2018> Eylül FIFA>Eylül U17 Dostluk Maçları 2018> Eylül' border = '0' />
09:00 Hollanda - İsrail 4: 2 (1: 0)
09:00 Estonya - Norveç 2: 7
09:00 Macaristan - Romanya 3: 5 pso
09:00 Polonya - Portekiz 3: 4
13:00 Almanya - İtalya 2: 2 (1: 0)
16:30 Belçika - İngiltere 2: 6 (1: 5)
17:30 Gine-Bissau - Sierra Leone 2: 1 (0: 1)
19:30 Moritanya - Cape Verde 1: 2 (0: 0)
UEFA> Uluslar Ligi A 2018/2019> Grup 2 UEFA>Grup 2 Uluslar Ligi A 2018/2019> Grup 2' border = '0' />
19:45 İzlanda - Belçika 0: 3 (0: 2)
UEFA> Uluslar Ligi A 2018/2019> Grup 4 UEFA>Grup 4 Uluslar Ligi A 2018/2019> Grup 4' border = '0' />
19:45 ispanya - Hırvatistan 6: 0 (3: 0)
UEFA> Nations League B 2018/2019> Grup 3 UEFA>Grup 3 Uluslar Ligi B 2018/2019> Grup 3' border = '0' />
19:45 Bosna-Hersek - Avusturya 1: 0 (0: 0)
UEFA> Nations League C 2018/2019> Grup 2 UEFA>Grup 2 Uluslar Ligi C 2018/2019> Grup 2' border = '0' />
19:45 Finlandiya - Estonya 1: 0 (1: 0)
19:45 Macaristan - Yunanistan 2: 1 (2: 1)
UEFA> Nations League D 2018/2019> Grup 2 UEFA>Grup 2 Uluslar Ligi D 2018/2019> Grup 2' border = '0' />
19:45 Moldavya - Belarus 0: 0 (0: 0)
19:45 San Marino - Lüksemburg 0: 3 (0: 2)
UEFA> U21 Avrupa Şampiyonası Elemeleri 2017/2018> Grup 2 UEFA>Grup 2 U21 EURO Elemeleri 2017/2018> Grup 2' border = '0' />
16:30 İzlanda - Slovakya 2: 3 (1: 0)
17:45 ispanya - Kuzey Irlanda 1: 2 (0: 2)
UEFA> U21 Avrupa Şampiyonası Elemeleri 2017/2018> Grup 3 UEFA>Grup 3 U21 EURO Elemeleri 2017/2018> Grup 3' border = '0' />
16:30 Finlandiya - Polonya 1: 3 (0: 0)
öğleden sonra beş Litvanya - Danimarka 0: 2 (0: 1)
UEFA> U21 Avrupa Şampiyonası Elemeleri 2017/2018> Grup 4 UEFA>Grup 4 U21 EURO Elemeleri 2017/2018> Grup 4' border = '0' />
15:00 Letonya - İngiltere 1: 2 (1: 1)
öğleden sonra beş Ukrayna - Andorra 1: 0 (0: 0)
17:30 Hollanda - İskoçya 1: 2 (0: 0)
UEFA> U21 Avrupa Şampiyonası Elemeleri 2017/2018> Grup 5 UEFA>Grup 5 U21 EURO Elemeleri 2017/2018> Grup 5' border = '0' />
öğleden sonra beş Azerbaycan - Norveç 1: 3 (0: 0)
18:00 İrlanda - Almanya 0: 6 (0: 2)
UEFA> U21 Avrupa Şampiyonası Elemeleri 2017/2018> Grup 6 UEFA>Grup 6 U21 EURO Elemeleri 2017/2018> Grup 6' border = '0' />
öğleden sonra beş Macaristan - Belçika 0: 3 (0: 1)
17:30 İsveç - Türkiye 0: 1 (0: 1)
UEFA> U21 Avrupa Şampiyonası Elemeleri 2017/2018> Grup 7 UEFA>Grup 7 U21 EURO Elemeleri 2017/2018> Grup 7' border = '0' />
14:30 Kuzey Makedonya - Ermenistan 3: 3 (1: 0)
öğleden sonra beş Rusya - Sırbistan 1: 2 (0: 0)
19:00 Cebelitarık - Avusturya 0: 5 (0: 1)
UEFA> U21 Avrupa Şampiyonası Elemeleri 2017/2018> Grup 8 UEFA>Grup 8 U21 EURO Elemeleri 2017/2018> Grup 8' border = '0' />
öğleden sonra beş Romanya - Bosna-Hersek 2: 0 (1: 0)
17:30 İsviçre - Lihtenştayn 3: 0 (0: 0)
18:00 Galler - Portekiz 0: 2 (0: 1)
UEFA> U21 Avrupa Şampiyonası Elemeleri 2017/2018> Grup 9 UEFA>Grup 9 U21 EURO Elemeleri 2017/2018> Grup 9' border = '0' />
15:30 Slovenya - Kazakistan 2: 1 (1: 0)
19:30 Karadağ - Bulgaristan 0: 0 (0: 0)
19:45 Fransa - Lüksemburg 2: 0 (0: 0)
CONCACAF> CONCACAF NLQ 2018/2019 CONCACAF> CONCACAF NLQ 2018/2019>' border = '0' />
01:00 Curacao - Grenada 10: 0 (3: 0)
21:00 St. Martin - Guadeloupe 0: 3 (0: 2)
Cezayir> Lig 1 2018/2019  Algeria> 1. Lig 2018/2019>' border = '0' />
öğleden sonra beş Olimpiyat Medea - MC Alger 1: 2 (1: 1)
öğleden sonra beş DRB Tadjenanet - CA Bordj Bou Arreridj 3: 1 (2: 1)
17:45 JS Kabylie - Paradou AC 1: 0 (0: 0)
Arjantin> Arjantin Kupası 2018> 2. Tur  Argentina>2. Round Copa Argentina 2018> 2. Round' border = '0' />
01:10 Bağımsız - Brown de Adrogué 3: 4 (1: 0, 1: 1) pso
Brezilya> Serie A 2018  Brazil> Série A 2018>' border = '0' />
00:00 Atlético Mineiro - Athletico Paranaense 3: 1 (1: 1)
Brezilya> Série B 2018  Brazil> Série B 2018>' border = '0' />
23:00 CSA - AL - Villa Nova - GO 1: 2 (1: 0)
Kolombiya> İlk A 2018 Kapanış  Colombia> İlk A 2018 Kapanış>' border = '0' />
00:00 Rionegro Altın Kartallar - Bir zamanlar Caldas 1: 0 (1: 0)
Danimarka> DBU Cup 2018/2019> 2. Tur  Denmark>2. Round DBU Pokalen 2018/2019> 2. Round' border = '0' />
16:00 Hundested I. - Tårnby FF 4: 1 (2: 1)
16:00 Næsby BK - Randers FC 2: 4 (0: 1, 1: 1, 1: 1) pso
18:00 Forvet Bjæverskov - LSF 0: 3 (0: 0)
18:30 BK Frem Kopenhag - Vejle BK 3: 4 (1: 1, 2: 2) aet
Danimarka> 2nd Division Pool 2 2018/2019  Denmark> 2. Bölüm Havuzu 2 2018/2019>' border = '0' />
öğleden sonra beş Vanløse IF - Middelfart Boldklub 0: 3 (0: 3)
Danimarka> Reserve League 2018/2019 Sonbahar  Denmark> Reserve League 2018/2019 Sonbahar>' border = '0' />
13:00 Aarhus GF II - AC Horsens II 3: 2
15:00 Odense BK II - FC Kopenhag II 1: 1
Mısır> Premiership 2018/2019  Egypt> Premiership 2018/2019>' border = '0' />
öğleden sonra beş Al-Masry Kulübü - Nogoom FC 5: 3 (3: 0)
İngiltere> National League North 2018/2019  England> Ulusal Lig Kuzey 2018/2019>' border = '0' />
19:45 Chester FC - Manchester Birleşik 0: 0
Almanya> Regionalliga Südwest 2018/2019  Germany> Regionalliga Güneybatı 2018/2019>' border = '0' />
16:00 SC Freiburg II - Kickers Offenbach 2: 1 (1: 0)
Almanya> Oberliga Baden-Württemberg 2018/2019  Germany> Oberliga Baden-Württemberg 2018/2019>' border = '0' />
öğleden sonra beş 1. CfR Pforzheim - Bahlinger SC 0: 1 (0: 0)
Endonezya> Liga 1 2018  Indonesia> 1.Lig 2018>' border = '0' />
07:30 Persipura Jayapura - Sriwijaya FC 1: 0 (1: 0)
09:30 Bali United - Persela Lamongan 3: 2 (2: 2)
12:30 Persebaya Surabaya - PS-ŞERİT 0: 2 (0: 0)
Kosova> Süper Lig 2018/2019  Kosovo> Süper Lig 2018/2019>' border = '0' />
14:45 FK Drenica - KF Gilan 0: 0
14:45 KF Balkanlar - Priştine KF 1: 1
Meksika> Women Liga MX Femenil 2018/2019 Apertura  Mexico> Women Liga MX Femenil 2018/2019 Apertura>' border = '0' />
00:00 Deportivo Toluca - CD Veracruz 7: 1 (5: 1)
01:00 Deportivo Guadalajara - UANL Tigres 1: 3 (1: 3)
Paraguay> Birinci Lig 2018 Clausura  Paraguay> Birinci Lig 2018 Clausura>' border = '0' />
00:15 Ulusal Kulüp - Deportivo Capiatá 3: 1 (1: 0)
Peru> Birinci Lig 2018 Clausura  Peru> Birinci Lig 2018 Clausura>' border = '0' />
19:00 Binasyonel Sporlar - Gerçek Garcilaso 1: 4 (0: 3)
21:30 Ayacucho FC - FBC Melgar 0: 0 (0: 0)
23:45 Sport Huancayo - Birleşik Tüccarlar 1: 0 (1: 0)
İspanya> Copa del Rey 2018/2019> 2. Tur  Spain>2. Round Copa del Rey 2018/2019> 2. Round' border = '0' />
17:45 Malaga CF - UD Almeria 1: 2 (1: 0)
17:45 RCD Mallorca - Gerçek Oviedo 1: 0 (0: 0)
İsveç> Superettan 2018  Sweden> Superettan 2018>' border = '0' />
17:30 Falkenbergs FF - Landskrona Bois 1: 2 (0: 0)
Galler> Premier Lig 2018/2019  Wales> Premier Lig 2018/2019>' border = '0' />
19:45 Connah'ın Quay Göçebeleri - Caernarfon Kasabası 0: 1 (0: 1)
19:45 Yeni Azizler - Aberystwyth Kasabası 6: 0 (4: 0)