»07/02/2018 tarihindeki futbol maçları

07/02/2018 futbol maçlarına genel bakış



. .
FIFA> Dostluk Maçları Kulüpleri 2018> Hafta FIFA>Hafta Dostluk Maçları Kulüpleri 2018> Hafta' border = '0' />
07:00 Shakhtar Donetsk - AIK Solna 2: 0 (0: 0)
09:00 Shanghai Shenxin - Borussia Dortmund II 0: 3 (0: 1)
11:00 Široki Brijeg - NK Celje 2: 0 (1: 0)
12:30 FC Nordsjælland - FC Roskilde 1: 2 (1: 1)
13:00 ŁKS Łódź - FK Gorodeya 1: 0 (0: 0)
14:00 FK Dukla Prag - Újpest FC 0: 0 (0: 0)
14:00 Dynamo Moskova - FK Amkar Perm 2: 1 (2: 0)
15:00 SV Ried - Shanghai Shenxin 5: 0 (2: 0)
15:00 Warta Poznań - Widzew Lodz 0: 1 (0: 1)
15:30 Zenit St. Petersburg - Kırmızı yıldız 1: 0 (1: 0)
15:30 Viktoria Plzeň - Guizhou Hengfeng 2: 1 (1: 0)
17:30 Sparta Prag - Spartak Moskva 1: 2 (1: 1)
FIFA> U18 Dostluk Maçları 2018> Şubat FIFA>Şubat U18 Dostluk Maçları 2018> Şubat' border = '0' />
14:00 Fransa - İtalya 1: 1 (1: 0)
UEFA> Gençlik Gençlik Ligi 2017/2018> Play-off'lar UEFA>Play-off Gençlik Gençlik Ligi 2017/2018> Play-off'lar' border = '0' />
15:00 Željezničar Saraybosna - Atletico Madrid 1: 3 (1: 2)
16:00 FK Krasnodar - Real Madrid 0: 3 (0: 0, 0: 0) pso
öğleden sonra beş Molde FK - AS Monako 2: 4 (1: 1, 2: 2) pso
öğleden sonra beş RB Salzburg - Sporting CP 5: 2 (2: 1)
17:30 FK Brodarac - Manchester United 0: 2 (0: 2)
CONMEBOL> Copa Libertadores 2018> 2. Tur CONMEBOL>2. Round Copa Libertadores 2018> 2. Round' border = '0' />
00:30 Vadiden Bağımsız - Banfield 2: 2 (1: 1)
00:30 FBC Melgar - Santiago Wanderers 0: 1 (0: 1)
23:45 Ulusal - Chapecoense 1: 0 (1: 0)
23:45 Vasco da gama - Concepcion Üniversitesi 2: 0 (2: 0)
Arjantin> National First B 2017/2018  Argentina> İlk Ulusal B 2017/2018>' border = '0' />
23:00 Tüm erkekler - Ferro Carril Oeste 3: 3 (2: 2)
Belçika> Youth B Elite U17 2017/2018  Belgium> Gençlik B Elit U17 2017/2018>' border = '0' />
15:00 Oud-Heverlee Leuven - Standart Mantar 1: 1
Bolivya> Profesyonel Lig 2018 Apertura  Bolivia> Profesyonel Lig 2018 Apertura>' border = '0' />
00:00 Aziz Joseph - Kraliyet Pari 3: 0 (2: 0)
19:00 Club Aurora - Sport Boys Warnes 2: 2 (2: 1)
Brezilya> Copa do Brasil 2018> 1. Tur  Brazil>1. Round Copa do Brasil 2018> 1. Round' border = '0' />
18:00 Ceilândia - DF - Avaí - SC 2: 3 (1: 1)
18:30 Atlético Itapemirim - ES - Kürek - PA 0: 2 (0: 1)
19:00 Yüksek - PI - Atlético Goianiense 2: 1 (1: 0)
21:30 São Caetano - SP - Criciuma - SC 1: 1 (0: 1)
21:30 Parnahyba - PI - Coritiba FC 1: 1 (0: 0)
21:30 Küre - RN - Victoria - BA 0: 2 (0: 2)
21:30 Santos - AP - Spor - PE 1: 2 (0: 0)
22:30 Cianorte - Halkla İlişkiler - ABC - RN 2: 0 (0: 0)
23:30 Union Rondonópolis - MT - CR Brazil - AL 1: 3 (0: 1)
23:30 Demiryolu - CE - Güven - SE 2: 1 (1: 0)
23:30 Sinop - MT - Goias 0: 1 (0: 1)
23:30 Corumbaense - MS - ASA - AL 1: 0 (0: 0)
23:45 Atlético Acreano - AC - Atlético Mineiro 1: 1 (1: 1)
23:45 Brusque - sc - Ceará - CE 0: 1 (0: 0)
Brezilya> Campeonato Paulista 2018  Brazil> Paulista Şampiyonası 2018>' border = '0' />
23:45 Sao Paulo FC - CA Bragantino 1: 0
Kosta Rika> Birinci Lig 2017/2018 Clausura  Costa Rica> Birinci Lig 2017/2018 Clausura>' border = '0' />
01:00 AD Carmelita - UCR Futbol Kulübü 1: 0 (0: 0)
21:00 Guadeloupe - Limon FC 1: 2 (1: 0)
Kıbrıs> Birinci Lig 2017/2018  Cyprus> Birinci Lig 2017/2018>' border = '0' />
15:00 Anorthosis Famagusta FC - Omonia Lefkoşa 1: 2 (0: 0)
16:00 AEL Limasol - Ermis Aradippou 1: 0 (1: 0)
öğleden sonra beş Doxa Katokopias FC - Apollon Limasol 0: 2 (0: 0)
El Salvador> Birinci Lig 2017/2018 Clausura  El Salvador> Birinci Lig 2017/2018 Clausura>' border = '0' />
21:00 Kartal - Isidro Metapan 2: 0 (1: 0)
21:15 Kalın - Belediye Limeño 2: 2 (0: 0)
21:30 Pasaquina FC - Ejderha 1: 2 (1: 1)
İngiltere> FA Cup 2017/2018> 4. Tur  England>4. Tur FA Kupası 2017/2018> 4. Tur' border = '0' />
19:45 Tottenham Hotspur - Newport İlçesi 2: 0 (2: 0)
Fransa> Fransa Kupası 2017/2018> Son 16  France>Round of 16 Coupe de France 2017/2018> Round of 16' border = '0' />
17:30 FC Metz - SM Caen 2: 3 (0: 0, 1: 1, 2: 2) pso
17:30 RC Lens - ESTAC Troyes 1: 0 (0: 0)
17:30 FC Chambly - ABD Granvillaise 1: 0 (0: 0)
20:00 Montpellier HSC - Olimpik lyon 1: 2 (1: 2)
Almanya> DFB-Pokal 2017/2018> Çeyrek finaller  Germany>Çeyrek finaller DFB-Pokal 2017/2018> Çeyrek finaller' border = '0' />
17:30 Eintracht Frankfurt - 1. FSV Mainz 05 3: 0 (1: 0)
19:45 FC Schalke 04 - VfL Wolfsburg 1: 0 (1: 0)
Almanya> Regionalliga Südwest 2017/2018  Germany> Regionalliga Güneybatı 2017/2018>' border = '0' />
18:00 Waldhof Mannheim - Stuttgart Kickers 3: 0 (2: 0)
Yunanistan> Kypello Elladas 2017/2018> Çeyrek finaller  Greece>Çeyrek finaller Kypello Elladas 2017/2018> Çeyrek finaller' border = '0' />
15:15 AE Lárissa - DEĞİL Giannina 3: 2 (1: 1, 1: 2) aet
17:30 AEK Athen - Olympiakos Piraäus 2: 1 (0: 0)
19:45 Lamia - Panionios GSS 1: 4 (1: 2)
Yunanistan> Football League 2017/2018  Greece> Futbol Ligi 2017/2018>' border = '0' />
13:00 Chania Kissamikos - AO Trikala 3: 0 (0: 0)
Honduras> Ulusal Lig 2017/2018 Clausura  Honduras> Ulusal Lig 2017/2018 Clausura>' border = '0' />
21:00 Gerçek toplum - Maraton 1: 0 (1: 0)
Hindistan> Hindistan Süper Ligi 2017/2018  India> Hindistan Süper Ligi 2017/2018>' border = '0' />
14:30 NorthEast United FC - FC Pune City 0: 1 (0: 0)
Hindistan> I-League 2017/2018  India> I-Lig 2017/2018>' border = '0' />
08:30 Minerva Punjab FC - Shillong Lajong FC 3: 2 (2: 0)
12:00 Chennai City FC - Mohun Bagan FC 0: 0 (0: 0)
İran> Basra Körfezi Pro Ligi 2017/2018  Iran> Basra Körfezi Pro Ligi 2017/2018>' border = '0' />
10:45 Traktör Sazi - Gostaresh Foulad FC 2: 1 (0: 1)
13:30 Sanat Naft FC - Persepolis 0: 3 (0: 2)
Irak> Süper Lig 2017/2018  Iraq> Süper Lig 2017/2018>' border = '0' />
13:45 Al Zawra’a - Necef 2: 1 (2: 0)
İsrail> Eyalet Kupası 2017/2018> Çeyrek finaller  Israel>Çeyrek finaller Eyalet Kupası 2017/2018> Çeyrek finaller' border = '0' />
öğleden sonra beş FC Ashdod - Hapoel Ra'anana 1: 1 (0: 0)
19:00 Hapoel Be'er Sheva - Ironi Kiryat Shmona 1: 1 (0: 1)
İtalya> Gençler Bahar Şampiyonası 1 2017/2018  Italy> Gençlik Campionato İlkbahar 1 2017/2018>' border = '0' />
13:30 Torino FC - Roma olarak 0: 1 (0: 0)
Jamaika> Ulusal Premier Lig 2017/2018  Jamaica> Ulusal Premier Lig 2017/2018>' border = '0' />
20:00 Montego Bay United FC - UWI Pelikanlar 0: 1 (0: 1)
20:00 Reno FC - Boys 'Kasabası 1: 0 (0: 0)
22:00 Cavalier FC - Sandalet Güney Sahili 2: 1 (2: 1)
Malezya> Süper Lig 2018  Malaysia> Süper Lig 2018>' border = '0' />
13:00 Negeri Sembilan FA - Kuala Lumpur FA 2: 0 (2: 0)
13:00 PKNS FC - Pahang FA 1: 0 (0: 0)
13:00 Selangor FA - Melaka United 4: 1 (1: 1)
13:00 Kedah FA - Perak TBG 1: 3 (0: 1)
Meksika> Copa MX 2017/2018 Clausura> Grup 1  Mexico>Grup 1 Copa MX 2017/2018 Clausura> Grup 1' border = '0' />
03:00 Venados FC - Kulüp Leon 2: 2 (1: 0)
Meksika> Copa MX 2017/2018 Clausura> Grup 3  Mexico>Grup 3 Copa MX 2017/2018 Clausura> Grup 3' border = '0' />
03:00 Sinaloa'lı Dorados - Roadrunner UAT 0: 1 (0: 1)
Meksika> Copa MX 2017/2018 Clausura> Grup 5  Mexico>Grup 5 Copa MX 2017/2018 Clausura> Grup 5' border = '0' />
01:00 BUAP Kurtlar - FC Juárez 3: 0 (1: 0)
Meksika> Copa MX 2017/2018 Clausura> Grup 8  Mexico>Grup 8 Copa MX 2017/2018 Clausura> Grup 8' border = '0' />
03:06 Club Celaya - Athletic San Luis 1: 0 (1: 0)
Meksika> Copa MX 2017/2018 Clausura> Grup 9  Mexico>Grup 9 Copa MX 2017/2018 Clausura> Grup 9' border = '0' />
03:00 Sonora Cimarrones - Monarcas Morelia 2: 0 (0: 0)
Hollanda> Eredivisie 2017/2018  Netherlands> Eredivisie 2017/2018>' border = '0' />
17:30 FC Twente - AZ Alkmaar 0: 4 (0: 1)
17:30 FC Utrecht - Sparta Rotterdam 1: 0 (0: 0)
17:30 PSV Eindhoven - SBV Excelsior 1: 0 (1: 0)
19:45 Willem II - VVV Venlo 3: 0 (1: 0)
19:45 NAC Breda - Herakles Almelo 6: 1 (2: 1)
19:45 Roda JC Kerkrade - AFC Ajax 2: 4 (1: 2)
Nijerya> Profesyonel Lig 2018  Nigeria> Profesyonel Lig 2018>' border = '0' />
15:00 Nijer Kasırgaları - Heartland FC 1: 2 (0: 2)
Portekiz> Kupa 2017/2018> Yarı finaller  Portugal>Yarı finaller Kupa 2017/2018> Yarı finaller' border = '0' />
20:15 FC Porto - Sporting CP 1: 0 (0: 0)
İspanya> Copa del Rey 2017/2018> Yarı finaller  Spain>Yarı finaller Copa del Rey 2017/2018> Yarı finaller' border = '0' />
20:30 Sevilla FC - CD Leganés 2: 0 (1: 0)
İspanya> Segunda B Grubu 1 2017/2018  Spain> İkinci B Grubu 1 2017/2018>' border = '0' />
18:30 CD Guijuelo - Bouzas'ın Hızı 0: 0 (0: 0)
İsviçre> Kadınlar Kadınlar Süper Ligi 2017/2018  Switzerland>
19:00 FC Luzern - FC Zürih kadınlar 0: 2 (0: 1)
Türkiye> Türkiye Kupası 2017/2018> Çeyrek final  Turkey>Çeyrek final Türkiye Kupası 2017/2018> Çeyrek final' border = '0' />
15:00 Kayserispor - Akhisar Belediyespor 2: 2 (1: 1)
17:30 Fenerbahçe - Giresunspor 2: 1 (2: 1)
BAE> BAE Arap Körfezi Ligi 2017/2018  UA Emirates> BAE Arap Körfez Ligi 2017/2018>' border = '0' />
13:20 Hatta kulübü - Al Wahda 0: 1 (0: 0)
16:00 Al Wasl - Al Jazira Kulübü 1: 1 (0: 1)