CAF> CAF Şampiyonlar Ligi 2020/2021> Grup B | |||||
---|---|---|---|---|---|
19:00 | CR Bélouizdad | - | Al Hilal Omdurman | -: - | |
CAF> U20 Africa Cup 2021 Mauretanien> Üçüncülük | U20 Afrika Kupası 2021 Mauretanien> Üçüncülük' border = '0' /> | ||||
20:00 | Gambiya | - | Tunus | -: - | |
Cezayir> Lig 1 2020/2021 | 1. Lig 2020/2021>' border = '0' /> | ||||
CA Bordj Bou Arreridj | - | MC Alger | resch. | ||
CR Bélouizdad | - | JS Saoura | resch. | ||
14:00 | WA Tlemcen | - | NC Yalın | -: - | |
14:00 | CS Constantine | - | NA Hüseyin Dey | -: - | |
14:00 | ABD Biskra | - | ES Setif | -: - | |
14:00 | RC Rélizane | - | USM Bel Abbes | -: - | |
15:00 | JS Kabylie | - | Olimpiyat Medea | -: - | |
Arjantin> First Division 2021 | Birinci Lig 2021>' border = '0' /> | ||||
22:15 | Newell'in Old Boys | - | Bağımsız | -: - | |
Arjantin> First Metropolitan B 2021 Açılışı | İlk Büyükşehir B 2021 Açılışı>' border = '0' /> | ||||
23:00 | Buenos Aires'ten iletişim | - | Deportivo Merlo | -: - | |
Arjantin> Arjantin Süper Kupası 2019> Final | Arjantin Süper Kupası 2019> Final' border = '0' /> | ||||
01:10 | Yarış Kulübü | - | Nehir plakası | 0: 5 (0: 1) | |
Arjantin> Reserve League 2021 | Reserve League 2021>' border = '0' /> | ||||
12:00 | San Lorenzo II | - | Kasırga II | -: - | |
12:00 | Velez Sarsfield II | - | Boca Juniors II | -: - | |
12:00 | Sarmiento de Junín II | - | Córdoba II atölyeleri | -: - | |
12:00 | Paraná II himayesi | - | Santa Fe Birliği II | -: - | |
12:00 | Newell's Old Boys II | - | Bağımsız II | -: - | |
12:00 | La Plata II Jimnastiği | - | Savunma ve Adalet II | -: - | |
12:00 | Yarış Kulübü de Avellaneda II | - | Rosario Central II | -: - | |
12:00 | Lanús II | - | Atlético Tucumán II | -: - | |
12:00 | Godoy Cruz II | - | Platense II | -: - | |
12:00 | Sarandí'nin Cephaneliği II | - | Öğrenciler II | -: - | |
12:00 | Santa Fe II Kolomb | - | Aldosivi II | -: - | |
12:00 | Orta Córdoba SdE II | - | Banfield II | -: - | |
12:00 | River Plate II | - | Argentinos Juniors II | -: - | |
Ermenistan> Premier Lig 2020/2021 | Premier Lig 2020/2021>' border = '0' /> | ||||
Gandzasar Kapan | - | FC Ararat | dnp | ||
10:00 | Pyunik FC | - | FC Alashkert | -: - | |
Avustralya> A-League 2020/2021 | A-League 2020/2021>' border = '0' /> | ||||
08:35 | Adelaide United | - | Newcastle United Jetleri | -: - | |
Avustralya> NPL Victoria 2021 | NPL Victoria 2021>' border = '0' /> | ||||
08:30 | Melbourne Şövalyeleri | - | Dandenong Thunder | -: - | |
08:30 | Güney Melbourne FC | - | Doğu Aslanları | -: - | |
09:00 | Yeşil Gully SC | - | Hume City FC | -: - | |
09:15 | Bentleigh Yeşilleri | - | Port Melbourne Köpekbalıkları | -: - | |
09:30 | Dandenong City SC | - | Aziz Albans Azizleri | -: - | |
09:30 | Oakleigh Topları | - | Heidelberg United | -: - | |
Avustralya> NPL Queensland 2021 | NPL Queensland 2021>' border = '0' /> | ||||
09:30 | Yarımada Gücü | - | Logan Yıldırım FC | -: - | |
Avusturya> 2. Lig 2020/2021 | 2. Lig 2020/2021>' border = '0' /> | ||||
16:00 | SKU Amstetten | - | SV Lafnitz | -: - | |
17:30 | Floridsdorfer AC | - | FC Wacker Innsbruck | -: - | |
17:30 | Kapfenberger SV 1919 | - | Forvet Steyr | -: - | |
17:30 | Avusturya Lustenau | - | FC Blau Weiß Linz | -: - | |
17:30 | FC Gençler OÖ | - | Hızlı Wien (A) | -: - | |
Avusturya> Regionalliga Ost 2020/2021 | Regionalliga Ost 2020/2021>' border = '0' /> | ||||
SC Neusiedl / Bkz 1919 | - | FC duvarcılık | resch. | ||
ABD Draßburg | - | SV Stripfing / Weiden | resch. | ||
FC Mannsdorf / Großenzersdorf | - | SC Wiener Viktoria | resch. | ||
Beyaz Rusya> Kubok 2020/2021> Çeyrek finaller | Kubok 2020/2021> Çeyrek finaller' border = '0' /> | ||||
23:00 | FK Minsk | - | FK Isloch Minsk | -: - | |
Belçika> Birinci sınıf A 2020/2021 | Birinci sınıf A 2020/2021>' border = '0' /> | ||||
19:45 | Sporting Charleroi | - | Sint-Truidense VV | -: - | |
Belçika> Birinci bölüm B 2020/2021 | Birinci sınıf B 2020/2021>' border = '0' /> | ||||
19:00 | Lierse Kempenzonen | - | Union St. Gilloise | -: - | |
Bosna-Hersek> Premier Liga 2020/2021 | Premier Liga 2020/2021>' border = '0' /> | ||||
öğleden sonra beş | Velež Mostar | - | Savaşçı Banja Luka | -: - | |
Brezilya> Campeonato Carioca 2021 Guanabara Cup | Carioca Şampiyonası 2021 Guanabara Kupası>' border = '0' /> | ||||
00:00 | Resende - RJ | - | Fluminense RJ | 2: 1 (0: 0) | |
Brezilya> Campeonato Mineiro 2021 | Minas Gerais Şampiyonası 2021>' border = '0' /> | ||||
00:00 | Tombense - MG | - | Atlético Mineiro | 1: 2 (1: 1) | |
Brezilya> Campeonato Gaúcho 2021 | Gaúcho Şampiyonası 2021>' border = '0' /> | ||||
00:30 | Gençlik - RS | - | Sao Luiz - RS | 1: 2 (0: 2) | |
Kolombiya> İlk A 2021 Açılışı | İlk A 2021 Açılışı>' border = '0' /> | ||||
01:05 | Santa Fe | - | Spor Tolima | 3: 2 (1: 0) | |
23:00 | Bağımsız Medellin | - | Eşitlik | -: - | |
Hırvatistan> 1. HNL 2020/2021 | 1. HNL 2020/2021>' border = '0' /> | ||||
öğleden sonra beş | NK Istra 1961 | - | HNK Şibenik | -: - | |
Hırvatistan> 2nd HNL 2020/2021 | 2. HNL 2020/2021>' border = '0' /> | ||||
14:00 | NK Dugopolje | - | Hırvatça Dragovoljac | -: - | |
14:30 | NK Međimurje | - | NK Orijent Rijeka | -: - | |
14:30 | NK Inter Zapresic | - | NK Dubrava | -: - | |
Kıbrıs> Birinci Lig 2020/2021 Abstieg | Birinci Lig 2020/2021 küme düşme>' border = '0' /> | ||||
16:00 | Karmiotissa Polemidion | - | Enosis Neon Paralimni | -: - | |
Çek Cumhuriyeti> 1. futbol ligi 2020/2021 | 1. futbol ligi 2020/2021>' border = '0' /> | ||||
FK Pardubice | - | 1. FC Slovácko | resch. | ||
Çek Cumhuriyeti> 2nd football league 2020/2021 | 2nd Football League 2020/2021>' border = '0' /> | ||||
13:00 | Vysočina Jihlava | - | Slavoj Vyšehrad | -: - | |
Danimarka> 1. Lig 2020/2021 | 1. Bölüm 2020/2021>' border = '0' /> | ||||
18:00 | FC Fredericia | - | Hobro I. | -: - | |
18:00 | Skive I. | - | Viborg FF | -: - | |
Danimarka> Women Gjensidige Kvindeliga 2020/2021 | Kadın Gjensidige Kvindeliga 2020/2021>' border = '0' /> | ||||
18:30 | FC Thy-Thisted Q | - | Aalborg BK | -: - | |
Mısır> Premiership 2020/2021 | Premiership 2020/2021>' border = '0' /> | ||||
13:00 | Wadi Degla FC | - | İsmailiye | -: - | |
15:00 | Ittihad El-İskandary | - | El-Entag El-Harby | -: - | |
öğleden sonra beş | Tala'ea El-Gaish SC | - | ENPPI | -: - | |
İngiltere> Championship 2020/2021 | Şampiyona 2020/2021>' border = '0' /> | ||||
19:45 | Huddersfield Kasabası | - | Cardiff City | -: - | |
İngiltere> U23 Premier League Div. 1 2020/2021 | U23 Premier Lig Div. 1 2020/2021> 'border =' 0 '/> | ||||
14:00 | Southampton FC U23 | - | Arsenal FC U23 | -: - | |
12:00 | Tottenham Hotspur U23 | - | Everton FC U23 | -: - | |
İngiltere> U23 Premier League Div. 2 2020/2021 | U23 Premier Lig Div. 2 2020/2021> 'border =' 0 '/> | ||||
13:00 | FC U23 okunuyor | - | Norwich City U23 | -: - | |
14:00 | Middlesbrough FC U23 | - | Newcastle United U23 | -: - | |
13:00 | Wolverhampton Wanderers U23 | - | Leeds United U23 | -: - | |
İngiltere> U23 Professional Development League 2020/2021 | U23 Profesyonel Gelişim Ligi 2020/2021>' border = '0' /> | ||||
13:00 | Birmingham City U23 | - | Nottingham Ormanı U23 | -: - | |
İngiltere> U18 FA Gençlik Kupası 2020/2021> 3. Tur | U18 FA Gençlik Kupası 2020/2021> 3. Tur' border = '0' /> | ||||
19:00 | Leicester şehri | - | Sheffield Çarşamba | -: - | |
İngiltere> U18 Youth Alliance 2020/2021 Northeast Division | U18 Gençlik İttifakı 2020/2021 Kuzeydoğu Bölümü>' border = '0' /> | ||||
13:00 | Burton Albion | - | Bradford City | -: - | |
Estonya> Şampiyonlar Ligi 2021 | Şampiyonlar Ligi 2021>' border = '0' /> | ||||
FC Flora | - | Pärnu JK Cesareti | resch. | ||
Estonya> Superkarikas 2021> Final | Superkarikas 2021> Final' border = '0' /> | ||||
öğleden sonra beş | FC Flora | - | Paide City Ekibi | -: - | |
Fransa> Ulusal 2020/2021 | Ulusal 2020/2021>' border = '0' /> | ||||
ABD Boulogne | - | FC Sète | resch. | ||
öğleden sonra beş | FC Bourg-Peronnas | - | FC Bastia-Borgo | -: - | |
öğleden sonra beş | Le Mans FC | - | FC Villefranche Beaujolais | -: - | |
öğleden sonra beş | SC Bastia | - | ABD Concarneau | -: - | |
öğleden sonra beş | SO Cholet | - | ABD Avranches | -: - | |
öğleden sonra beş | Spor Kulübü Lyon | - | Briochin Stadyumu | -: - | |
öğleden sonra beş | ABD Quevilly-Rouen | - | ABD Créteil-Lusitanos | -: - | |
Fransa> Coupe de France 2020/2021> 10. Tur | Coupe de France 2020/2021> 10. Round' border = '0' /> | ||||
20:00 | Beauvais olarak | - | ABD Boulogne | -: - | |
20:00 | Aubagne FC | - | Toulouse FC | -: - | |
Gürcistan> Erovnuli Liga 2021 | Erovnuli Liga 2021>' border = '0' /> | ||||
11:00 | FC Samtredia | - | Dila Gori | -: - | |
16:00 | Dinamo batum | - | FC Kobuleti | -: - | |
16:00 | Torpido Kutaisi | - | Dinamo Tiflis | -: - | |
Almanya> Bundesliga 2020/2021 | Bundesliga 2020/2021>' border = '0' /> | ||||
19:30 | FC Schalke 04 | - | 1. FSV Mainz 05 | -: - | |
Almanya> 2. Bundesliga 2020/2021 | 2. Bundesliga 2020/2021>' border = '0' /> | ||||
17:30 | Wurzburger Kickers | - | 1. FC Heidenheim 1846 | -: - | |
17:30 | SC Paderborn 07 | - | SV Darmstadt 98 | -: - | |
Almanya> 3. Lig 2020/2021 | 3. Lig 2020/2021>' border = '0' /> | ||||
18:00 | FSV Zwickau | - | SC Verl | -: - | |
Almanya> Oberliga Baden-Württemberg 2020/2021 | Oberliga Baden-Württemberg 2020/2021>' border = '0' /> | ||||
FC Nöttingen | - | FC-Astoria Walldorf II | resch. | ||
Almanya> Oberliga Hamburg 2020/2021 | Oberliga Hamburg 2020/2021>' border = '0' /> | ||||
Bramfelder SV | - | Union Tornesch | resch. | ||
WTSV Concordia | - | SV Curslack-Neuengamme | resch. | ||
Hamm United | - | Uhlenhorster SC Paloma | resch. | ||
TuS Osdorf | - | SV Rugenbergen | resch. | ||
Victoria Hamburg | - | TSV Sasel | resch. | ||
Almanya> Oberliga NOFV-Süd 2020/2021 | Oberliga NOFV-Süd 2020/2021>' border = '0' /> | ||||
Ludwigsfelder FC | - | FSV Martinroda | resch. | ||
Almanya> Kadınlar Bundesliga 2020/2021 | Kadınlar Bundesliga 2020/2021>' border = '0' /> | ||||
18:15 | Bayer Leverkusen | - | Türbin Potsdam | -: - | |
Gana> Premier Lig 2020/2021 | Premier Lig 2020/2021>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Müttefikler Arası | - | Ashanti Altın | -: - | |
18:00 | Elmina Köpekbalıkları | - | Asante Kotoko | -: - | |
Cebelitarık> Premier Divison 2020/2021 | Premier Divison 2020/2021>' border = '0' /> | ||||
18:30 | Mons Calpe S.C. | - | Manchester 62 FC | -: - | |
Honduras> Ulusal Lig 2020/2021 Clausura | Ulusal Lig 2020/2021 Clausura>' border = '0' /> | ||||
01:00 | Real İspanya | - | Ömür | 0: 0 | |
Hong Kong> Premier Lig 2020/2021 | Premier Lig 2020/2021>' border = '0' /> | ||||
12:00 | Güney Bölgesi | - | Doğu SC | -: - | |
Macaristan> NB I 2020/2021 | NB I 2020/2021>' border = '0' /> | ||||
19:00 | Diósgyőr VTK | - | MTK Budapeşte | -: - | |
İzlanda> Lengjubikarinn 2021> Grup 2 | Lengjubikarinn 2021> Grup 2' border = '0' /> | ||||
19:00 | Víkingur Reykjavík | - | Reykjavik'e kadar | -: - | |
İzlanda> Lengjubikarinn 2021> Grup 3 | Lengjubikarinn 2021> Grup 3' border = '0' /> | ||||
19:00 | UMF Stjarnan | - | Keflavík ÍF | -: - | |
20:00 | ÍA Akranes | - | Eğer sen | -: - | |
İzlanda> Lengjubikarinn 2021> Grup 4 | Lengjubikarinn 2021> Grup 4' border = '0' /> | ||||
20:00 | Fjölnir Reykjavik | - | Geniş an | -: - | |
Hindistan> Hindistan Süper Ligi 2020/2021 Playoffları> Yarı finaller | Hindistan Süper Ligi 2020/2021 Playoffları> Yarı finaller' border = '0' /> | ||||
14:00 | FC Goa | - | Mumbai City FC | -: - | |
Hindistan> I-League 2020/2021 Final Turu | I-League 2020/2021 final turu>' border = '0' /> | ||||
08:30 | Gerçek Keşmir | - | Churchill Kardeşler | 0: 0 | |
10:35 | Mohammedan SC | - | TRAU FC | -: - | |
13:30 | Punjab FC | - | Gokulam Kerala | -: - | |
Irak> Süper Lig 2020/2021 | Süper Lig 2020/2021>' border = '0' /> | ||||
10:45 | Al Sinaat Al Kahrabaiya | - | Al Quwa Al Jawiya | -: - | |
11:00 | Al Kahraba | - | Al Minaa | -: - | |
11:00 | Amanat Bağdat | - | Al Naft | -: - | |
11:00 | Erbil SC | - | Al Qasim SC | -: - | |
11:00 | Naft Al Basra | - | Al Hudood | -: - | |
13:00 | Al shorta | - | Sizin FC | -: - | |
15:15 | Necef | - | Al Samawa | -: - | |
Kazakistan> Superkubok 2021> 3. sıra | Superkubok 2021> 3td yeri' border = '0' /> | ||||
09:00 | Shakter Karaganda | - | FK Kairat | -: - | |
Kosova> Superliga 2020/2021 | Superliga 2020/2021>' border = '0' /> | ||||
12:00 | Besa Peja | - | KF Trepça | -: - | |
12:00 | KF Balkanlar | - | FK Drenica | -: - | |
Kuveyt> Premier Lig 2020/2021 Şampiyonası | Premier Lig 2020/2021 Şampiyonası>' border = '0' /> | ||||
14:00 | Al Fahaheel | - | Kazma SC | -: - | |
14:00 | Al Arabi SC | - | Al Salmiya SC | -: - | |
16:50 | Al Sahel | - | Al Nasr SC | -: - | |
Litvanya> A Lyga 2021 | Bir Lyga 2021>' border = '0' /> | ||||
FK Žalgiris | - | FK Şövalyeleri | resch. | ||
16:00 | Kaunas Žalgiris | - | FK Banga Gargždai | -: - | |
Malezya> Super League 2021 | Süper Lig 2021>' border = '0' /> | ||||
13:00 | Johor Darul Ta’zim | - | Kedah Darul Aman | -: - | |
Meksika> Birinci Lig 2020/2021 Clausura | Birinci Lig 2020/2021 Clausura>' border = '0' /> | ||||
01:00 | Necaxa Kulübü | - | CF Pachuca | 2: 2 (1: 1) | |
03:00 | Pumas UNAM | - | Santos Laguna | 1: 0 (0: 0) | |
Meksika> Expansion League 2020/2021 Clausura | Genişletme Ligi 2020/2021 Clausura>' border = '0' /> | ||||
23:00 | Club Celaya | - | Tlaxcala Çakalları | -: - | |
Meksika> Premier de Ascenso 2020/2021 A Grubu | Premier de Ascenso 2020/2021 Grup A>' border = '0' /> | ||||
22:00 | Athletic San Luis II | - | Mazorqueros | -: - | |
Meksika> Premier de Ascenso 2020/2021 B Grubu | Premier de Ascenso 2020/2021 Grup B>' border = '0' /> | ||||
18:00 | Gunboats Marina | - | Cafessa Jalisco | -: - | |
21:00 | Inter Plajı | - | Spor Dongu | -: - | |
Meksika> Women Liga MX Femenil 2020/2021 Clausura | Women Liga MX Femenil 2020/2021 Clausura>' border = '0' /> | ||||
22:00 | Necaxa Kulübü | - | Puebla FC | -: - | |
Meksika> U20 Temel Kuvvetler 2020/2021 Kapanış | U20 Temel Kuvvetler 2020/2021 Kapanış>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Puebla FC | - | UANL Tigres | -: - | |
16:00 | Athletic San Luis | - | Deportivo Toluca | -: - | |
Meksika> U17 Temel Kuvvetler 2020/2021 Kapanış | U17 Temel Kuvvetler 2020/2021 Kapanış>' border = '0' /> | ||||
17:45 | Puebla FC | - | UANL Tigres | -: - | |
18:00 | Athletic San Luis | - | Deportivo Toluca | -: - | |
Hollanda> Eredivisie 2020/2021 | Eredivisie 2020/2021>' border = '0' /> | ||||
19:00 | FC Emmen | - | Sparta Rotterdam | -: - | |
Hollanda> Eerste Divisie 2020/2021 | Birinci Lig 2020/2021>' border = '0' /> | ||||
17:45 | Helmond Sport | - | NEC Nijmegen | -: - | |
17:45 | FC Utrecht (J) | - | MVV | -: - | |
20:00 | Bize Ulaşın | - | Devam edin Kartallar | -: - | |
20:00 | SC Cambuur | - | SC Telstar | -: - | |
Hollanda> Women Eredivisie 2020/2021 | Kadın Eredivisie 2020/2021>' border = '0' /> | ||||
18:30 | SBV Excelsior | - | vv Alkmaar | -: - | |
18:30 | AFC Ajax | - | sc Heerenveen | -: - | |
18:30 | ADO Den Haag | - | FC Twente | -: - | |
Kuzey İrlanda> Premier Lig 2020/2021 | Premier Lig 2020/2021>' border = '0' /> | ||||
19:30 | Carrick Rangers | - | Glentoran Belfast | -: - | |
Panama> Panama Ligi 2021 Açılışı | Panama Ligi 2021 Apertura>' border = '0' /> | ||||
22:00 | Herrera FC | - | Veraguas 2010 | -: - | |
Paraguay> Birinci Lig 2021 Apertura | Birinci Lig 2021 Apertura>' border = '0' /> | ||||
21:15 | Nehir plakası | - | Guaireña FC | -: - | |
23:30 | 12 Ekim, Itauguá | - | Özgürlük | -: - | |
Polonya> Ekstraklasa 2020/2021 | Ekstraklasa 2020/2021>' border = '0' /> | ||||
19:30 | Wisla Krakow | - | Gornik Zabrze | -: - | |
Polonya> I League 2020/2021 | I Lig 2020/2021>' border = '0' /> | ||||
13:00 | Odra Opole | - | OKS Stomil Olsztyn | -: - | |
16:00 | Bakır Legnica | - | GKS Bełchatów | -: - | |
16:40 | Termalica Bruk-Bet Nieciecza | - | Sandecja Nowy Sącz | -: - | |
Portekiz> First League 2020/2021 | Premier Lig 2020/2021>' border = '0' /> | ||||
18:30 | Paços de Ferreira | - | Ulusal CD | -: - | |
20:45 | Sporting CP | - | CD Santa Clara | -: - | |
Portekiz> U23 Liga Vahiy 2020/2021 Eleme Şampiyonu | U23 Vahiy Ligi 2020/2021 Şampiyon Elemeleri>' border = '0' /> | ||||
11:00 | Leixões SC | - | FC Famalicão | -: - | |
Portekiz> U23 Liga Revelation 2020/2021 Kupası Elemeleri | U23 Liga Revelation 2020/2021 Kupası Elemeleri>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Portimonense SC | - | SL Benfica | -: - | |
Romanya> 1.Lig 2020/2021 | 1.Lig 2020/2021>' border = '0' /> | ||||
15:30 | Sepsis OSK | - | Chindia Targoviste | -: - | |
18:30 | FC Viitorul Köstence | - | Academica Clinceni | -: - | |
Suudi Arabistan> Premier Lig 2020/2021 | Premier Lig 2020/2021>' border = '0' /> | ||||
13:10 | Abha Kulübü | - | Al Fateh | -: - | |
13:15 | Al Ain | - | Al Faisaly | -: - | |
15:20 | Al Ettifaq | - | Al Nassr | -: - | |
15:35 | Al Shabab | - | Al Qadsiah | -: - | |
17:35 | Al Ittihad | - | Al Wehda | -: - | |
17:35 | Al Hilal | - | Al Ra’ed | -: - | |
İskoçya> Şampiyona 2020/2021 | Şampiyona 2020/2021>' border = '0' /> | ||||
Raith Rovers | - | Dunfermline Athletic | resch. | ||
Güney Afrika> Premier Soccer League 2020/2021 | Premier Futbol Ligi 2020/2021>' border = '0' /> | ||||
15:00 | SuperSport United | - | TS Galaxy | -: - | |
İspanya> Birinci Lig 2020/2021 | Birinci Lig 2020/2021>' border = '0' /> | ||||
20:00 | Valencia CF | - | Villarreal CF | -: - | |
İspanya> İkinci Lig 2020/2021 | İkinci Lig 2020/2021>' border = '0' /> | ||||
20:00 | Espanyol Barcelona | - | Gerçek Oviedo | -: - | |
İsviçre> Challenge League 2020/2021 | Challenge League 2020/2021>' border = '0' /> | ||||
18:00 | FC Chiasso | - | FC Aarau | -: - | |
18:00 | FC Schaffhausen | - | Lozan-Ouchy Stadyumu | -: - | |
19:00 | Grasshopper Club Zürih | - | FC Winterthur | -: - | |
19:00 | FC Wil 1900 | - | Neuchâtel Xamax FCS | -: - | |
Türkiye> 1. Lig 2020/2021 | 1. Lig 2020/2021>' border = '0' /> | ||||
16:00 | İstanbulspor AŞ | - | Keçiörengücü | -: - | |
Uruguay> Birinci Lig 2020 Clausura | Birinci Lig 2020 Clausura>' border = '0' /> | ||||
23:00 | Montevideo Wanderers | - | Montevideo Şehir Torku | -: - |