»05/03/2021 tarihindeki futbol maçları

05/03/2021 futbol maçlarına genel bakış



. .
CAF> CAF Şampiyonlar Ligi 2020/2021> Grup B CAF>B Grubu> CAF Şampiyonlar Ligi 2020/2021> Grup B
19:00 CR Bélouizdad - Al Hilal Omdurman -: -
CAF> U20 Africa Cup 2021 Mauretanien> Üçüncülük CAF>Üçüncülük U20 Afrika Kupası 2021 Mauretanien> Üçüncülük' border = '0' />
20:00 Gambiya - Tunus -: -
Cezayir> Lig 1 2020/2021  Algeria> 1. Lig 2020/2021>' border = '0' />
CA Bordj Bou Arreridj - MC Alger resch.
CR Bélouizdad - JS Saoura resch.
14:00 WA Tlemcen - NC Yalın -: -
14:00 CS Constantine - NA Hüseyin Dey -: -
14:00 ABD Biskra - ES Setif -: -
14:00 RC Rélizane - USM Bel Abbes -: -
15:00 JS Kabylie - Olimpiyat Medea -: -
Arjantin> First Division 2021  Argentina> Birinci Lig 2021>' border = '0' />
22:15 Newell'in Old Boys - Bağımsız -: -
Arjantin> First Metropolitan B 2021 Açılışı  Argentina> İlk Büyükşehir B 2021 Açılışı>' border = '0' />
23:00 Buenos Aires'ten iletişim - Deportivo Merlo -: -
Arjantin> Arjantin Süper Kupası 2019> Final  Argentina>Final Arjantin Süper Kupası 2019> Final' border = '0' />
01:10 Yarış Kulübü - Nehir plakası 0: 5 (0: 1)
Arjantin> Reserve League 2021  Argentina> Reserve League 2021>' border = '0' />
12:00 San Lorenzo II - Kasırga II -: -
12:00 Velez Sarsfield II - Boca Juniors II -: -
12:00 Sarmiento de Junín II - Córdoba II atölyeleri -: -
12:00 Paraná II himayesi - Santa Fe Birliği II -: -
12:00 Newell's Old Boys II - Bağımsız II -: -
12:00 La Plata II Jimnastiği - Savunma ve Adalet II -: -
12:00 Yarış Kulübü de Avellaneda II - Rosario Central II -: -
12:00 Lanús II - Atlético Tucumán II -: -
12:00 Godoy Cruz II - Platense II -: -
12:00 Sarandí'nin Cephaneliği II - Öğrenciler II -: -
12:00 Santa Fe II Kolomb - Aldosivi II -: -
12:00 Orta Córdoba SdE II - Banfield II -: -
12:00 River Plate II - Argentinos Juniors II -: -
Ermenistan> Premier Lig 2020/2021  Armenia> Premier Lig 2020/2021>' border = '0' />
Gandzasar Kapan - FC Ararat dnp
10:00 Pyunik FC - FC Alashkert -: -
Avustralya> A-League 2020/2021  Australia> A-League 2020/2021>' border = '0' />
08:35 Adelaide United - Newcastle United Jetleri -: -
Avustralya> NPL Victoria 2021  Australia> NPL Victoria 2021>' border = '0' />
08:30 Melbourne Şövalyeleri - Dandenong Thunder -: -
08:30 Güney Melbourne FC - Doğu Aslanları -: -
09:00 Yeşil Gully SC - Hume City FC -: -
09:15 Bentleigh Yeşilleri - Port Melbourne Köpekbalıkları -: -
09:30 Dandenong City SC - Aziz Albans Azizleri -: -
09:30 Oakleigh Topları - Heidelberg United -: -
Avustralya> NPL Queensland 2021  Australia> NPL Queensland 2021>' border = '0' />
09:30 Yarımada Gücü - Logan Yıldırım FC -: -
Avusturya> 2. Lig 2020/2021  Austria> 2. Lig 2020/2021>' border = '0' />
16:00 SKU Amstetten - SV Lafnitz -: -
17:30 Floridsdorfer AC - FC Wacker Innsbruck -: -
17:30 Kapfenberger SV 1919 - Forvet Steyr -: -
17:30 Avusturya Lustenau - FC Blau Weiß Linz -: -
17:30 FC Gençler OÖ - Hızlı Wien (A) -: -
Avusturya> Regionalliga Ost 2020/2021  Austria> Regionalliga Ost 2020/2021>' border = '0' />
SC Neusiedl / Bkz 1919 - FC duvarcılık resch.
ABD Draßburg - SV Stripfing / Weiden resch.
FC Mannsdorf / Großenzersdorf - SC Wiener Viktoria resch.
Beyaz Rusya> Kubok 2020/2021> Çeyrek finaller  Belarus>Çeyrek finaller Kubok 2020/2021> Çeyrek finaller' border = '0' />
23:00 FK Minsk - FK Isloch Minsk -: -
Belçika> Birinci sınıf A 2020/2021  Belgium> Birinci sınıf A 2020/2021>' border = '0' />
19:45 Sporting Charleroi - Sint-Truidense VV -: -
Belçika> Birinci bölüm B 2020/2021  Belgium> Birinci sınıf B 2020/2021>' border = '0' />
19:00 Lierse Kempenzonen - Union St. Gilloise -: -
Bosna-Hersek> Premier Liga 2020/2021  Bosnia-Herzegovina> Premier Liga 2020/2021>' border = '0' />
öğleden sonra beş Velež Mostar - Savaşçı Banja Luka -: -
Brezilya> Campeonato Carioca 2021 Guanabara Cup  Brazil> Carioca Şampiyonası 2021 Guanabara Kupası>' border = '0' />
00:00 Resende - RJ - Fluminense RJ 2: 1 (0: 0)
Brezilya> Campeonato Mineiro 2021  Brazil> Minas Gerais Şampiyonası 2021>' border = '0' />
00:00 Tombense - MG - Atlético Mineiro 1: 2 (1: 1)
Brezilya> Campeonato Gaúcho 2021  Brazil> Gaúcho Şampiyonası 2021>' border = '0' />
00:30 Gençlik - RS - Sao Luiz - RS 1: 2 (0: 2)
Kolombiya> İlk A 2021 Açılışı  Colombia> İlk A 2021 Açılışı>' border = '0' />
01:05 Santa Fe - Spor Tolima 3: 2 (1: 0)
23:00 Bağımsız Medellin - Eşitlik -: -
Hırvatistan> 1. HNL 2020/2021  Croatia> 1. HNL 2020/2021>' border = '0' />
öğleden sonra beş NK Istra 1961 - HNK Şibenik -: -
Hırvatistan> 2nd HNL 2020/2021  Croatia> 2. HNL 2020/2021>' border = '0' />
14:00 NK Dugopolje - Hırvatça Dragovoljac -: -
14:30 NK Međimurje - NK Orijent Rijeka -: -
14:30 NK Inter Zapresic - NK Dubrava -: -
Kıbrıs> Birinci Lig 2020/2021 Abstieg  Cyprus> Birinci Lig 2020/2021 küme düşme>' border = '0' />
16:00 Karmiotissa Polemidion - Enosis Neon Paralimni -: -
Çek Cumhuriyeti> 1. futbol ligi 2020/2021  Czech Republic> 1. futbol ligi 2020/2021>' border = '0' />
FK Pardubice - 1. FC Slovácko resch.
Çek Cumhuriyeti> 2nd football league 2020/2021  Czech Republic> 2nd Football League 2020/2021>' border = '0' />
13:00 Vysočina Jihlava - Slavoj Vyšehrad -: -
Danimarka> 1. Lig 2020/2021  Denmark> 1. Bölüm 2020/2021>' border = '0' />
18:00 FC Fredericia - Hobro I. -: -
18:00 Skive I. - Viborg FF -: -
Danimarka> Women Gjensidige Kvindeliga 2020/2021  Denmark> Kadın Gjensidige Kvindeliga 2020/2021>' border = '0' />
18:30 FC Thy-Thisted Q - Aalborg BK -: -
Mısır> Premiership 2020/2021  Egypt> Premiership 2020/2021>' border = '0' />
13:00 Wadi Degla FC - İsmailiye -: -
15:00 Ittihad El-İskandary - El-Entag El-Harby -: -
öğleden sonra beş Tala'ea El-Gaish SC - ENPPI -: -
İngiltere> Championship 2020/2021  England> Şampiyona 2020/2021>' border = '0' />
19:45 Huddersfield Kasabası - Cardiff City -: -
İngiltere> U23 Premier League Div. 1 2020/2021  England> U23 Premier Lig Div. 1 2020/2021> 'border =' 0 '/>
14:00 Southampton FC U23 - Arsenal FC U23 -: -
12:00 Tottenham Hotspur U23 - Everton FC U23 -: -
İngiltere> U23 Premier League Div. 2 2020/2021  England> U23 Premier Lig Div. 2 2020/2021> 'border =' 0 '/>
13:00 FC U23 okunuyor - Norwich City U23 -: -
14:00 Middlesbrough FC U23 - Newcastle United U23 -: -
13:00 Wolverhampton Wanderers U23 - Leeds United U23 -: -
İngiltere> U23 Professional Development League 2020/2021  England> U23 Profesyonel Gelişim Ligi 2020/2021>' border = '0' />
13:00 Birmingham City U23 - Nottingham Ormanı U23 -: -
İngiltere> U18 FA Gençlik Kupası 2020/2021> 3. Tur  England>3. Tur U18 FA Gençlik Kupası 2020/2021> 3. Tur' border = '0' />
19:00 Leicester şehri - Sheffield Çarşamba -: -
İngiltere> U18 Youth Alliance 2020/2021 Northeast Division  England> U18 Gençlik İttifakı 2020/2021 Kuzeydoğu Bölümü>' border = '0' />
13:00 Burton Albion - Bradford City -: -
Estonya> Şampiyonlar Ligi 2021  Estonia> Şampiyonlar Ligi 2021>' border = '0' />
FC Flora - Pärnu JK Cesareti resch.
Estonya> Superkarikas 2021> Final  Estonia>Final Superkarikas 2021> Final' border = '0' />
öğleden sonra beş FC Flora - Paide City Ekibi -: -
Fransa> Ulusal 2020/2021  France> Ulusal 2020/2021>' border = '0' />
ABD Boulogne - FC Sète resch.
öğleden sonra beş FC Bourg-Peronnas - FC Bastia-Borgo -: -
öğleden sonra beş Le Mans FC - FC Villefranche Beaujolais -: -
öğleden sonra beş SC Bastia - ABD Concarneau -: -
öğleden sonra beş SO Cholet - ABD Avranches -: -
öğleden sonra beş Spor Kulübü Lyon - Briochin Stadyumu -: -
öğleden sonra beş ABD Quevilly-Rouen - ABD Créteil-Lusitanos -: -
Fransa> Coupe de France 2020/2021> 10. Tur  France>10. Round Coupe de France 2020/2021> 10. Round' border = '0' />
20:00 Beauvais olarak - ABD Boulogne -: -
20:00 Aubagne FC - Toulouse FC -: -
Gürcistan> Erovnuli Liga 2021  Georgia> Erovnuli Liga 2021>' border = '0' />
11:00 FC Samtredia - Dila Gori -: -
16:00 Dinamo batum - FC Kobuleti -: -
16:00 Torpido Kutaisi - Dinamo Tiflis -: -
Almanya> Bundesliga 2020/2021  Germany> Bundesliga 2020/2021>' border = '0' />
19:30 FC Schalke 04 - 1. FSV Mainz 05 -: -
Almanya> 2. Bundesliga 2020/2021  Germany> 2. Bundesliga 2020/2021>' border = '0' />
17:30 Wurzburger Kickers - 1. FC Heidenheim 1846 -: -
17:30 SC Paderborn 07 - SV Darmstadt 98 -: -
Almanya> 3. Lig 2020/2021  Germany> 3. Lig 2020/2021>' border = '0' />
18:00 FSV Zwickau - SC Verl -: -
Almanya> Oberliga Baden-Württemberg 2020/2021  Germany> Oberliga Baden-Württemberg 2020/2021>' border = '0' />
FC Nöttingen - FC-Astoria Walldorf II resch.
Almanya> Oberliga Hamburg 2020/2021  Germany> Oberliga Hamburg 2020/2021>' border = '0' />
Bramfelder SV - Union Tornesch resch.
WTSV Concordia - SV Curslack-Neuengamme resch.
Hamm United - Uhlenhorster SC Paloma resch.
TuS Osdorf - SV Rugenbergen resch.
Victoria Hamburg - TSV Sasel resch.
Almanya> Oberliga NOFV-Süd 2020/2021  Germany> Oberliga NOFV-Süd 2020/2021>' border = '0' />
Ludwigsfelder FC - FSV Martinroda resch.
Almanya> Kadınlar Bundesliga 2020/2021  Germany> Kadınlar Bundesliga 2020/2021>' border = '0' />
18:15 Bayer Leverkusen - Türbin Potsdam -: -
Gana> Premier Lig 2020/2021  Ghana> Premier Lig 2020/2021>' border = '0' />
15:00 Müttefikler Arası - Ashanti Altın -: -
18:00 Elmina Köpekbalıkları - Asante Kotoko -: -
Cebelitarık> Premier Divison 2020/2021  Gibraltar> Premier Divison 2020/2021>' border = '0' />
18:30 Mons Calpe S.C. - Manchester 62 FC -: -
Honduras> Ulusal Lig 2020/2021 Clausura  Honduras> Ulusal Lig 2020/2021 Clausura>' border = '0' />
01:00 Real İspanya - Ömür 0: 0
Hong Kong> Premier Lig 2020/2021  Hong Kong> Premier Lig 2020/2021>' border = '0' />
12:00 Güney Bölgesi - Doğu SC -: -
Macaristan> NB I 2020/2021  Hungary> NB I 2020/2021>' border = '0' />
19:00 Diósgyőr VTK - MTK Budapeşte -: -
İzlanda> Lengjubikarinn 2021> Grup 2  Iceland>Grup 2 Lengjubikarinn 2021> Grup 2' border = '0' />
19:00 Víkingur Reykjavík - Reykjavik'e kadar -: -
İzlanda> Lengjubikarinn 2021> Grup 3  Iceland>Grup 3 Lengjubikarinn 2021> Grup 3' border = '0' />
19:00 UMF Stjarnan - Keflavík ÍF -: -
20:00 ÍA Akranes - Eğer sen -: -
İzlanda> Lengjubikarinn 2021> Grup 4  Iceland>Grup 4 Lengjubikarinn 2021> Grup 4' border = '0' />
20:00 Fjölnir Reykjavik - Geniş an -: -
Hindistan> Hindistan Süper Ligi 2020/2021 Playoffları> Yarı finaller  India>Yarı finaller Hindistan Süper Ligi 2020/2021 Playoffları> Yarı finaller' border = '0' />
14:00 FC Goa - Mumbai City FC -: -
Hindistan> I-League 2020/2021 Final Turu  India> I-League 2020/2021 final turu>' border = '0' />
08:30 Gerçek Keşmir - Churchill Kardeşler 0: 0
10:35 Mohammedan SC - TRAU FC -: -
13:30 Punjab FC - Gokulam Kerala -: -
Irak> Süper Lig 2020/2021  Iraq> Süper Lig 2020/2021>' border = '0' />
10:45 Al Sinaat Al Kahrabaiya - Al Quwa Al Jawiya -: -
11:00 Al Kahraba - Al Minaa -: -
11:00 Amanat Bağdat - Al Naft -: -
11:00 Erbil SC - Al Qasim SC -: -
11:00 Naft Al Basra - Al Hudood -: -
13:00 Al shorta - Sizin FC -: -
15:15 Necef - Al Samawa -: -
Kazakistan> Superkubok 2021> 3. sıra  Kazakhstan>3td yeri Superkubok 2021> 3td yeri' border = '0' />
09:00 Shakter Karaganda - FK Kairat -: -
Kosova> Superliga 2020/2021  Kosovo> Superliga 2020/2021>' border = '0' />
12:00 Besa Peja - KF Trepça -: -
12:00 KF Balkanlar - FK Drenica -: -
Kuveyt> Premier Lig 2020/2021 Şampiyonası  Kuwait> Premier Lig 2020/2021 Şampiyonası>' border = '0' />
14:00 Al Fahaheel - Kazma SC -: -
14:00 Al Arabi SC - Al Salmiya SC -: -
16:50 Al Sahel - Al Nasr SC -: -
Litvanya> A Lyga 2021  Lithuania> Bir Lyga 2021>' border = '0' />
FK Žalgiris - FK Şövalyeleri resch.
16:00 Kaunas Žalgiris - FK Banga Gargždai -: -
Malezya> Super League 2021  Malaysia> Süper Lig 2021>' border = '0' />
13:00 Johor Darul Ta’zim - Kedah Darul Aman -: -
Meksika> Birinci Lig 2020/2021 Clausura  Mexico> Birinci Lig 2020/2021 Clausura>' border = '0' />
01:00 Necaxa Kulübü - CF Pachuca 2: 2 (1: 1)
03:00 Pumas UNAM - Santos Laguna 1: 0 (0: 0)
Meksika> Expansion League 2020/2021 Clausura  Mexico> Genişletme Ligi 2020/2021 Clausura>' border = '0' />
23:00 Club Celaya - Tlaxcala Çakalları -: -
Meksika> Premier de Ascenso 2020/2021 A Grubu  Mexico> Premier de Ascenso 2020/2021 Grup A>' border = '0' />
22:00 Athletic San Luis II - Mazorqueros -: -
Meksika> Premier de Ascenso 2020/2021 B Grubu  Mexico> Premier de Ascenso 2020/2021 Grup B>' border = '0' />
18:00 Gunboats Marina - Cafessa Jalisco -: -
21:00 Inter Plajı - Spor Dongu -: -
Meksika> Women Liga MX Femenil 2020/2021 Clausura  Mexico> Women Liga MX Femenil 2020/2021 Clausura>' border = '0' />
22:00 Necaxa Kulübü - Puebla FC -: -
Meksika> U20 Temel Kuvvetler 2020/2021 Kapanış  Mexico> U20 Temel Kuvvetler 2020/2021 Kapanış>' border = '0' />
15:00 Puebla FC - UANL Tigres -: -
16:00 Athletic San Luis - Deportivo Toluca -: -
Meksika> U17 Temel Kuvvetler 2020/2021 Kapanış  Mexico> U17 Temel Kuvvetler 2020/2021 Kapanış>' border = '0' />
17:45 Puebla FC - UANL Tigres -: -
18:00 Athletic San Luis - Deportivo Toluca -: -
Hollanda> Eredivisie 2020/2021  Netherlands> Eredivisie 2020/2021>' border = '0' />
19:00 FC Emmen - Sparta Rotterdam -: -
Hollanda> Eerste Divisie 2020/2021  Netherlands> Birinci Lig 2020/2021>' border = '0' />
17:45 Helmond Sport - NEC Nijmegen -: -
17:45 FC Utrecht (J) - MVV -: -
20:00 Bize Ulaşın - Devam edin Kartallar -: -
20:00 SC Cambuur - SC Telstar -: -
Hollanda> Women Eredivisie 2020/2021  Netherlands> Kadın Eredivisie 2020/2021>' border = '0' />
18:30 SBV Excelsior - vv Alkmaar -: -
18:30 AFC Ajax - sc Heerenveen -: -
18:30 ADO Den Haag - FC Twente -: -
Kuzey İrlanda> Premier Lig 2020/2021  Northern Ireland> Premier Lig 2020/2021>' border = '0' />
19:30 Carrick Rangers - Glentoran Belfast -: -
Panama> Panama Ligi 2021 Açılışı  Panama> Panama Ligi 2021 Apertura>' border = '0' />
22:00 Herrera FC - Veraguas 2010 -: -
Paraguay> Birinci Lig 2021 Apertura  Paraguay> Birinci Lig 2021 Apertura>' border = '0' />
21:15 Nehir plakası - Guaireña FC -: -
23:30 12 Ekim, Itauguá - Özgürlük -: -
Polonya> Ekstraklasa 2020/2021  Poland> Ekstraklasa 2020/2021>' border = '0' />
19:30 Wisla Krakow - Gornik Zabrze -: -
Polonya> I League 2020/2021  Poland> I Lig 2020/2021>' border = '0' />
13:00 Odra Opole - OKS Stomil Olsztyn -: -
16:00 Bakır Legnica - GKS Bełchatów -: -
16:40 Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Sandecja Nowy Sącz -: -
Portekiz> First League 2020/2021  Portugal> Premier Lig 2020/2021>' border = '0' />
18:30 Paços de Ferreira - Ulusal CD -: -
20:45 Sporting CP - CD Santa Clara -: -
Portekiz> U23 Liga Vahiy 2020/2021 Eleme Şampiyonu  Portugal> U23 Vahiy Ligi 2020/2021 Şampiyon Elemeleri>' border = '0' />
11:00 Leixões SC - FC Famalicão -: -
Portekiz> U23 Liga Revelation 2020/2021 Kupası Elemeleri  Portugal> U23 Liga Revelation 2020/2021 Kupası Elemeleri>' border = '0' />
15:00 Portimonense SC - SL Benfica -: -
Romanya> 1.Lig 2020/2021  Romania> 1.Lig 2020/2021>' border = '0' />
15:30 Sepsis OSK - Chindia Targoviste -: -
18:30 FC Viitorul Köstence - Academica Clinceni -: -
Suudi Arabistan> Premier Lig 2020/2021  Saudi Arabia> Premier Lig 2020/2021>' border = '0' />
13:10 Abha Kulübü - Al Fateh -: -
13:15 Al Ain - Al Faisaly -: -
15:20 Al Ettifaq - Al Nassr -: -
15:35 Al Shabab - Al Qadsiah -: -
17:35 Al Ittihad - Al Wehda -: -
17:35 Al Hilal - Al Ra’ed -: -
İskoçya> Şampiyona 2020/2021  Scotland> Şampiyona 2020/2021>' border = '0' />
Raith Rovers - Dunfermline Athletic resch.
Güney Afrika> Premier Soccer League 2020/2021  South Africa> Premier Futbol Ligi 2020/2021>' border = '0' />
15:00 SuperSport United - TS Galaxy -: -
İspanya> Birinci Lig 2020/2021  Spain> Birinci Lig 2020/2021>' border = '0' />
20:00 Valencia CF - Villarreal CF -: -
İspanya> İkinci Lig 2020/2021  Spain> İkinci Lig 2020/2021>' border = '0' />
20:00 Espanyol Barcelona - Gerçek Oviedo -: -
İsviçre> Challenge League 2020/2021  Switzerland> Challenge League 2020/2021>' border = '0' />
18:00 FC Chiasso - FC Aarau -: -
18:00 FC Schaffhausen - Lozan-Ouchy Stadyumu -: -
19:00 Grasshopper Club Zürih - FC Winterthur -: -
19:00 FC Wil 1900 - Neuchâtel Xamax FCS -: -
Türkiye> 1. Lig 2020/2021  Turkey> 1. Lig 2020/2021>' border = '0' />
16:00 İstanbulspor AŞ - Keçiörengücü -: -
Uruguay> Birinci Lig 2020 Clausura  Uruguay> Birinci Lig 2020 Clausura>' border = '0' />
23:00 Montevideo Wanderers - Montevideo Şehir Torku -: -