CAF> CAF Şampiyonlar Ligi 2020/2021> Grup A | CAF Şampiyonlar Ligi 2020/2021> Grup A' border = '0' /> | ||||
---|---|---|---|---|---|
Simba SC | - | AS Vita Club | -: - | ||
Al-Merrikh SC | - | Al-Ahly | -: - | ||
CAF> CAF Şampiyonlar Ligi 2020/2021> Grup B | |||||
Al Hilal Omdurman | - | Mamelodi Gün Batımı | -: - | ||
CR Bélouizdad | - | TP Mazembe | -: - | ||
CAF> CAF Şampiyonlar Ligi 2020/2021> Grup C | CAF Şampiyonlar Ligi 2020/2021> Grup C' border = '0' /> | ||||
Petro Athletic | - | Horoya AC | -: - | ||
Kaizer Chiefs | - | Wydad AC | -: - | ||
CAF> CAF Şampiyonlar Ligi 2020/2021> Grup D | CAF Şampiyonlar Ligi 2020/2021> Grup D' border = '0' /> | ||||
MC Alger | - | Zamalek | -: - | ||
Teungueth FC | - | Tunus umudu | -: - | ||
Ermenistan> Kupa 2020/2021> Çeyrek finaller | Kupa 2020/2021> Çeyrek finaller' border = '0' /> | ||||
BKMA Erivan | - | FC Alashkert | -: - | ||
FC Ararat-Ermenistan | - | FK Van | -: - | ||
FC Ararat | - | FC Batı Ermenistan | -: - | ||
FC Noah | - | FC Urartu | -: - | ||
Avustralya> NPL Yeni Güney Galler 2021 | NPL New South Wales 2021>' border = '0' /> | ||||
06:00 | Marconi Aygırları | - | Wollongong Kurtları | -: - | |
09:00 | Erkekçe United | - | Sydney FC (Y) | -: - | |
Avustralya> NPL Northern NSW 2021 | NPL Kuzey NSW 2021>' border = '0' /> | ||||
04:30 | Lambton jaffas | - | Edgeworth FC | -: - | |
Avusturya> 2. Lig 2020/2021 | 2. Lig 2020/2021>' border = '0' /> | ||||
17:30 | Floridsdorfer AC | - | SK Avusturya Klagenfurt | -: - | |
17:30 | Grazer AK | - | FC Liefering | -: - | |
17:30 | FC Wacker Innsbruck | - | SKU Amstetten | -: - | |
17:30 | FC Dornbirn | - | FC Blau Weiß Linz | -: - | |
17:30 | Forvet Steyr | - | Avusturya Lustenau | -: - | |
17:30 | FC Gençler OÖ | - | SV Boynuz | -: - | |
17:30 | Avusturya Viyana (A) | - | Kapfenberger SV 1919 | -: - | |
17:30 | SV Lafnitz | - | Hızlı Wien (A) | -: - | |
Avusturya> Regionalliga Ost 2020/2021 | Regionalliga Ost 2020/2021>' border = '0' /> | ||||
18:00 | SC Neusiedl / Bkz. 1919 | - | SC Team Wiener Linien | -: - | |
18:30 | FCM Traiskirchen | - | ASK-BSC Bruck / Leitha | -: - | |
18:30 | Viyana spor kulübü | - | SC Wiener Viktoria | -: - | |
18:30 | ABD Draßburg | - | 1. Wiener Neustädter SC | -: - | |
Avusturya> Regionalliga 2020/2021 ortası | Regionalliga 2020/2021 ortası>' border = '0' /> | ||||
18:00 | Deutschlandsberger SC | - | Birlik kemerleri | -: - | |
18:00 | FC Gleisdorf 09 | - | Sturm Graz (A) | -: - | |
18:00 | FC Wels | - | SV Spittal / Drau | -: - | |
18:00 | SC Kalsdorf | - | Wolfsberger AC (A) | -: - | |
18:00 | UPS Azizler Günü | - | ATSV Şehir Korkusu | -: - | |
Belçika> Birinci bölüm B 2020/2021 | Birinci sınıf B 2020/2021>' border = '0' /> | ||||
19:00 | RWDM Brüksel FC | - | Kulüp Brugge KV II | -: - | |
Hırvatistan> 2nd HNL 2020/2021 | 2. HNL 2020/2021>' border = '0' /> | ||||
15:30 | Hırvatça Dragovoljac | - | NK Kustošija | -: - | |
15:30 | NK Dubrava | - | Dinamo Zagreb II | -: - | |
Danimarka> Gençlik U19 Drenge Ligaen 2020/2021 | Gençlik U19 Drenge Ligaen 2020/2021>' border = '0' /> | ||||
12:00 | Brøndby IF | - | Silkeborg IF | -: - | |
Danimarka> Gençlik U19 Erkek Ligleri 2020/2021 | Gençlik U19 Erkek Ligleri 2020/2021>' border = '0' /> | ||||
B.93 Kopenhag | - | FC Helsingør | resch. | ||
Danimarka> Gençlik B U17 Erkek Ligi 2020/2021 | Gençlik B U17 Drenge Ligaen 2020/2021>' border = '0' /> | ||||
14:15 | Brøndby IF | - | Silkeborg IF | -: - | |
Danimarka> Gençlik B U17 Erkek Klasmanları 2020/2021 | Gençlik B U17 Erkek Klasmanları 2020/2021>' border = '0' /> | ||||
B.93 Kopenhag | - | FC Helsingør | resch. | ||
Mısır> Premiership 2020/2021 | Premiership 2020/2021>' border = '0' /> | ||||
14:00 | El Gouna | - | ENPPI | -: - | |
16:00 | Wadi Degla FC | - | El-Entag El-Harby | -: - | |
18:00 | Ittihad El-İskandary | - | Al-Mokawloon | -: - | |
20:00 | Misr lel-Maqasah SC | - | Smouha Spor Kulübü | -: - | |
İngiltere> Championship 2020/2021 | Şampiyona 2020/2021>' border = '0' /> | ||||
15:00 | AFC Bournemouth | - | Middlesbrough FC | -: - | |
15:00 | Birmingham City | - | Swansea Şehri | -: - | |
15:00 | Bristol City | - | Stoke City | -: - | |
15:00 | Cardiff City | - | Nottingham ormanı | -: - | |
15:00 | Derby County | - | Luton Kasabası | -: - | |
15:00 | Barnsley FC | - | FC Okuma | -: - | |
15:00 | Millwall FC | - | Rotherham United | -: - | |
15:00 | Watford FC | - | Sheffield Çarşamba | -: - | |
15:00 | Huddersfield Kasabası | - | Brentford FC | -: - | |
15:00 | Preston North End | - | Norwich Şehri | -: - | |
15:00 | Queens Park Rangers | - | Coventry City | -: - | |
15:00 | Wycombe Wanderers | - | Blackburn Rovers | -: - | |
İngiltere> League One 2020/2021 | Birinci Lig 2020/2021>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Accrington Stanley | - | Burton Albion | -: - | |
15:00 | Crewe Alexandra | - | Hull City | -: - | |
15:00 | Doncaster Rovers | - | Charlton Athletic | -: - | |
15:00 | Fleetwood Kasabası | - | Peterborough United | -: - | |
15:00 | Gillingham FC | - | Wigan Athletic | -: - | |
15:00 | Ipswich Kasabası | - | Bristol Rovers | -: - | |
15:00 | Lincoln City | - | Milton Keynes Dons | -: - | |
15:00 | Northampton Town | - | Shrewsbury Kasabası | -: - | |
15:00 | Plymouth Argyle | - | AFC Wimbledon | -: - | |
15:00 | Portsmouth FC | - | Rochdale AFC | -: - | |
15:00 | Sunderland AFC | - | Oxford United | -: - | |
15:00 | Swindon Kasabası | - | Blackpool FC | -: - | |
İngiltere> League Two 2020/2021 | İkinci Lig 2020/2021>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Barrow AFC | - | Newport İlçesi | -: - | |
15:00 | Bolton Wanderers | - | Colchester United | -: - | |
15:00 | Bradford City | - | Forest Green Rovers | -: - | |
15:00 | Cambridge United | - | Morecambe FC | -: - | |
15:00 | Cheltenham Kasabası | - | Tranmere Rovers | -: - | |
15:00 | Walsall FC | - | Harrogate Kasabası | -: - | |
15:00 | Mansfield Kasabası | - | Leyton Orient | -: - | |
15:00 | Oldham Athletic | - | Stevenage FC | -: - | |
15:00 | Port Vale FC | - | Exeter City | -: - | |
15:00 | Salford City | - | Grimsby Kasabası | -: - | |
15:00 | Scunthorpe United | - | Crawley Kasabası | -: - | |
15:00 | Southend United | - | Carlisle United | -: - | |
İngiltere> Ulusal Lig 2020/2021 | Ulusal Lig 2020/2021>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Boreham Wood | - | Sutton United | -: - | |
15:00 | Aldershot Kasabası | - | Stockport County | -: - | |
15:00 | Altrincham FC | - | Yeovil Kasabası | -: - | |
15:00 | Bromley FC | - | Wealdstone FC | -: - | |
15:00 | Dover Athletic | - | Halifax Kasabası | -: - | |
15:00 | Eastleigh FC | - | Chesterfield FC | -: - | |
15:00 | Barnet FC | - | Solihull Moors | -: - | |
15:00 | Weymouth FC | - | Maidenhead United | -: - | |
15:00 | Hartlepool United | - | Dagenham ve Redbridge | -: - | |
15:00 | Notts County | - | Wrexham AFC | -: - | |
15:00 | Torquay United | - | Woking FC | -: - | |
İngiltere> National League North 2020/2021 | Ulusal Lig Kuzey 2020/2021>' border = '0' /> | ||||
15:00 | AFC Dosyası | - | York şehri | -: - | |
15:00 | AFC Telford United | - | Bradford Park Caddesi | -: - | |
15:00 | Blyth Spartalılar | - | Kettering Kasabası | -: - | |
15:00 | Chester FC | - | Brackley Kasabası | -: - | |
15:00 | Chorley FC | - | Hereford FC | -: - | |
15:00 | Darlington FC | - | Alfreton Kasabası | -: - | |
15:00 | Gloucester City | - | Guiseley AFC | -: - | |
15:00 | Kidderminster Harriers | - | Farsley Kelt | -: - | |
15:00 | Leamington | - | Curzon Ashton | -: - | |
15:00 | Southport FC | - | Gateshead FC | -: - | |
15:00 | Spennymoor Kasabası | - | Boston United | -: - | |
İngiltere> Güney Ulusal Lig 2020/2021 | Güney Ulusal Lig 2020/2021>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Billericay Kasabası | - | Hemel Hempstead Kasabası | -: - | |
15:00 | Braintree Kasabası | - | Tonbridge Melekleri | -: - | |
15:00 | Dartford FC | - | Chippenham Kasabası | -: - | |
15:00 | Dulwich Hamlet | - | Bath City | -: - | |
15:00 | Eastbourne Borough | - | Hampton ve Richmond İlçesi | -: - | |
15:00 | Hungerford Kasabası | - | Ebbsfleet United | -: - | |
15:00 | Maidstone United | - | Chelmsford City | -: - | |
15:00 | Oxford City | - | Dorking FC | -: - | |
15:00 | Slough Town | - | Havant ve Waterlooville | -: - | |
15:00 | St. Albans Şehri | - | Welling United FC | -: - | |
İngiltere> U23 Premier League Div. 1 2020/2021 | U23 Premier Lig Div. 1 2020/2021> 'border =' 0 '/> | ||||
16:00 | West Ham United U23 | - | Chelsea FC U23 | -: - | |
İngiltere> U23 Premier League Div. 2 2020/2021 | U23 Premier Lig Div. 2 2020/2021> 'border =' 0 '/> | ||||
13:00 | FC U23 okunuyor | - | Sunderland AFC U23 | -: - | |
19:00 | Aston Villa U23 | - | Wolverhampton Wanderers U23 | -: - | |
İngiltere> U18 Premier League 2020/2021 Kuzey | U18 Premier Lig 2020/2021 Kuzey>' border = '0' /> | ||||
14:00 | Stoke City | - | Middlesbrough FC | -: - | |
İngiltere> U18 Professional Development League 2020/2021 | U18 Profesyonel Gelişim Ligi 2020/2021>' border = '0' /> | ||||
12:00 | Swansea Şehri | - | Millwall FC | -: - | |
Fransa> Ulusal 2020/2021 | Ulusal 2020/2021>' border = '0' /> | ||||
19:00 | FC Bourg-Peronnas | - | Laval Stadyumu | -: - | |
19:00 | FC Annecy | - | SO Cholet | -: - | |
19:00 | Kızılyıldız FC | - | Briochin Stadyumu | -: - | |
19:00 | FC Sète | - | FC Bastia-Borgo | -: - | |
19:00 | FC Villefranche Beaujolais | - | ABD Concarneau | -: - | |
19:00 | Le Mans FC | - | ABD Créteil-Lusitanos | -: - | |
19:00 | SC Bastia | - | ABD Avranches | -: - | |
19:00 | ABD Boulogne | - | ABD Orléans | -: - | |
19:00 | ABD Quevilly-Rouen | - | Spor Kulübü Lyon | -: - | |
Almanya> Bremenliga 2020/2021 | Bremenliga 2020/2021>' border = '0' /> | ||||
Bremer SV | - | Vatan Spor Bremen | resch. | ||
TuS Schwachhausen | - | Blumenthaler SV | resch. | ||
SV Hemelingen | - | Werder Bremen III | resch. | ||
BSC Hastedt | - | Brinkumer SV | resch. | ||
TuS Komet Arsten | - | SG Aumund-Vegesack | resch. | ||
OSC Bremerhaven | - | SFL Bremerhaven | resch. | ||
SC Borgfeld | - | Union 60 Bremen | resch. | ||
Habenhauser FV | - | ESC Geestemünde | resch. | ||
LTS Bremerhaven | - | BTS Neustadt | resch. | ||
Guatemala> Ulusal Lig 2020/2021 Clausura> Bölge A | Ulusal Lig 2020/2021 Clausura> Bölge A' sınır = '0' /> | ||||
01:00 | İletişim | - | Eski GFC | -: - | |
İrlanda> Premier Lig 2021 | Premier Division 2021>' border = '0' /> | ||||
19:45 | Bohemian FC | - | St Patrick's Athletic | -: - | |
19:45 | Derry City | - | Waterford FC | -: - | |
19:45 | Drogheda United | - | Arp bul | -: - | |
20:00 | Shamrock Rovers | - | Dundalk FC | -: - | |
İrlanda> First Division 2021 | Birinci Lig 2021>' border = '0' /> | ||||
19:45 | Athlone Kasabası | - | Galway United | -: - | |
19:45 | Cabinteely FC | - | Cork City | -: - | |
19:45 | Shelbourne FC | - | Bray Wanderers | -: - | |
Japonya> J1 League 2021 | J1 League 2021>' border = '0' /> | ||||
11:00 | Kiraz Osaka | - | Sagan Tosu | -: - | |
Litvanya> A Lyga 2021 | Bir Lyga 2021>' border = '0' /> | ||||
16:00 | FK Şövalyeleri | - | DFK Dainava | -: - | |
18:00 | FK Banga Gargždai | - | FK Sūduva | -: - | |
Malezya> Super League 2021 | Süper Lig 2021>' border = '0' /> | ||||
14:00 | Johor Darul Ta’zim | - | Melaka United | -: - | |
14:00 | Kedah Darul Aman | - | Pahang FA | -: - | |
14:00 | Terengganu FC | - | Petaling Jaya City FC | -: - | |
Meksika> Expansion League 2020/2021 Clausura | Genişletme Ligi 2020/2021 Clausura>' border = '0' /> | ||||
04:00 | Siyah aslanlar | - | Club Celaya | -: - | |
Meksika> Premier de Ascenso 2020/2021 A Grubu | Premier de Ascenso 2020/2021 Grup A>' border = '0' /> | ||||
23:00 | Mazorqueros | - | UAZ'ın Tuzosu | -: - | |
Meksika> Premier de Ascenso 2020/2021 B Grubu | Premier de Ascenso 2020/2021 Grup B>' border = '0' /> | ||||
21:30 | Cancun öncüleri | - | Inter Plajı | -: - | |
22:00 | Geyik Kulübü | - | Irapuato Kulübü | -: - | |
Meksika> Women Liga MX Femenil 2020/2021 Clausura | Women Liga MX Femenil 2020/2021 Clausura>' border = '0' /> | ||||
00:00 | Athletic San Luis | - | Atlas Guadalajara | -: - | |
23:00 | Necaxa Kulübü | - | FC Juárez | -: - | |
Meksika> U20 Temel Kuvvetler 2020/2021 Kapanış | U20 Temel Kuvvetler 2020/2021 Kapanış>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Puebla FC | - | Mazatlan FC | -: - | |
16:00 | FC Juárez | - | Mavi Haç | -: - | |
Meksika> U17 Temel Kuvvetler 2020/2021 Kapanış | U17 Temel Kuvvetler 2020/2021 Kapanış>' border = '0' /> | ||||
17:45 | Puebla FC | - | Mazatlan FC | -: - | |
18:30 | FC Juárez | - | Mavi Haç | -: - | |
Moldova> Ulusal Lig 2020/2021 | Ulusal Lig 2020/2021>' border = '0' /> | ||||
Dacia Buiucani | - | FC Şerif | -: - | ||
Dynamo Auto | - | FC Codru Lozova | -: - | ||
CS Petrocub | - | FC Zimbru | -: - | ||
FC Floresti | - | FC Milsami | -: - | ||
Umut Nisporeni | - | FC Sfîntul Gheorghe | -: - | ||
Hollanda> Eerste Divisie 2020/2021 | Birinci Lig 2020/2021>' border = '0' /> | ||||
19:00 | Almere City FC | - | NEC Nijmegen | -: - | |
19:00 | De Graafschap | - | FC Dordrecht | -: - | |
19:00 | FC Den Bosch | - | Bize Ulaşın | -: - | |
19:00 | SBV Excelsior | - | Genç PSV | -: - | |
19:00 | FC Volendam | - | SC Cambuur | -: - | |
19:00 | Devam edin Kartallar | - | Roda JC Kerkrade | -: - | |
19:00 | Helmond Sport | - | AZ Alkmaar (J) | -: - | |
19:00 | Genç Ajax | - | NAC Breda | -: - | |
19:00 | MVV | - | FC Eindhoven | -: - | |
19:00 | SC Telstar | - | FC Utrecht (J) | -: - | |
Güney Kore> K League 1 2021 | K League 1 2021>' border = '0' /> | ||||
11:30 | Pohang Steelers | - | Daegu FC | -: - | |
İsveç> 1.Lig Norra 2021 | 1.Bölüm Norra 2021>' border = '0' /> | ||||
12:00 | EĞER Brommapojkarna | - | Karlstad Futbolu | -: - | |
İsveç> Division 1 Södra 2021 | Bölüm 1 Södra 2021>' border = '0' /> | ||||
12:00 | Tvååkers IF | - | IF torna tezgahları | -: - | |
13:00 | Lunds BK | - | Österlen FF | -: - | |
BAE> BAE Arap Körfezi Ligi 2020/2021 | BAE Arap Körfez Ligi 2020/2021>' border = '0' /> | ||||
Al Wahda | - | Ittihad Dil SCC | -: - | ||
Hatta kulübü | - | Al Dhafra | -: - | ||
Shabab Al Ahli Kulübü | - | Al Fujairah SC | -: - | ||
Sharjah FC | - | Baniyas SC | -: - | ||
Al Ain FC | - | Al Nasr SC | -: - | ||
Al Jazira Kulübü | - | Al Wasl | -: - | ||
Khor Fakkan Kulübü | - | Ajman Kulübü | -: - | ||
Özbekistan> Süper Lig 2021 | Süper Lig 2021>' border = '0' /> | ||||
12:00 | FC AGMK | - | Navbahor Namangan | -: - | |
12:00 | FC Kokand 1912 | - | Bunyodkor PFK | -: - | |
12:00 | Pakhtakor Taşkent | - | Metalurg Bekobod | -: - | |
Vietnam> V.League 1 2021 | V.League 1 2021>' border = '0' /> | ||||
10:00 | Hai Phong FC | - | Hoang Anh Gia Lai | -: - | |
11:00 | SHB Danang FC | - | Hanoi FC | -: - | |
12:15 | Ho Chi Minh Şehri | - | Ordu karargahı | -: - | |
Galler> Premier Lig 2020/2021 | Premier Lig 2020/2021>' border = '0' /> | ||||
öğleden sonra beş | Aberystwyth Kasabası | - | Cefn Druidleri | -: - | |
öğleden sonra beş | Bala Kasabası | - | Flint Town United | -: - | |
öğleden sonra beş | Cardiff Metropolitan | - | Barry Town United | -: - | |
öğleden sonra beş | Newtown AFC | - | Connah'ın Quay Göçebeleri | -: - | |
öğleden sonra beş | Bridgend FC | - | Haverfordwest İlçe | -: - | |
öğleden sonra beş | Yeni Azizler | - | Caernarfon Kasabası | -: - |